Люстрований екс-прокурор області не проти знов очолити миколаївське відомство

Колишній прокурор Миколаївської області Роман Забарчук має намір повернутися в відомство
Depo.Миколаїв
29 червня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Люстрований екс-прокурор області не проти знов очолити миколаївське відомство
Люстрований екс-прокурор області не проти знов очолити миколаївське відомство

Роман Забарчук намір повернутися працювати в органи прокуратури, але в своє призначення прокурором Миколаївської області мало вірить. Повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

У 2015 році Роман Забарчук був звільнений з посади першого заступника прокурора Миколаївської області згідно Закону "Про очищення влади", але після Міністерство юстиції України виключило його зі списку осіб, що потрапляють під дію цього закону. Сьогодні Забарчук знову має намір повернутися в відомство. Він упевнений, що зможе посилити авторитет прокуратури.

"Я маю намір повертатися в органи прокуратури. У мене є (бажання - ред.). Те, що зараз відбувається в прокуратурі, то, як прокуратура зараз працює, залишає бажати кращого. У мене душа болить, я провів в органах прокуратури понад 15 років і думаю, що гірше від того, що я прийду працювати (не буде - ред.). Я можу посилити авторитет органів прокуратури. Відносно Миколаївської області, то я не знаю, тому що куди йти працювати приймає рішення Генеральний прокурор", - розповів він.

Зайняти посаду прокурора області Забарчук не проти, але зазначив, що працювати доведеться складніше, оскільки оточуючі "доброзичливці" намагатимуться його дискредитувати: "З урахуванням того, що я працював нетривалий період під час революції (Революції гідності - ред.) на посаді заступника прокурора області, все одно воно буде іншими зацікавленими людьми трактуватися. Якщо дасть Бог, що таке трапиться, треба буде "впрягатися" з ранку до ночі, це велика відповідальність. Треба буде дуже багато зробити". 

Зазначимо, що після звільнення з посади за люстрацією Забарчук пішов служити в зону АТО. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв