ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У матрезерві Миколаєва збільшили кількість лопат до 1000

Розширили матрезерв і в обсягах пального
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 14:53
ФОТО: depo.ua
У матрезерві Миколаєва збільшили кількість лопат до 1000
У матрезерві Миколаєва збільшили кількість лопат до 1000

У Миколаєві тепер діє новий Порядок створення та використання матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Наприклад, обсяги паливно-мастильних матеріалів, як і кількість лопат збільшили. Рішення сьогодні, 26 лютого, прийняли члени виконкому, передає Depo.Миколаїв.

За словами начальника управління з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександра Герасімені, нова постанова Кабміну більш детально регламентує порядок створення і видачі матеріальних резервів. Зокрема, міська влада може видавати паливно-мастильні матеріали при евакуації. Як приклад Герасіменя навів трагедію на Лазурній, 40, коли вибухнула багатоповерхівка.

Серед нового у схваленому Порядку створення та використання матеріального резерву - введення річного графіка накопичення матеріальних ресурсів. "По минулому року прораховуємо, на яку суму було видано матеріального резерву, і закладаємо той обсяг, який необхідно поповнити. Такий графік буде складатися щорічно", - пояснив Герасіменя.

Так, планується збільшити обсяг дизельного палива до 40 тонн (на 10 тонн більше, ніж раніше), а бензину до 25 тонн, оскільки минулого року з матеріального резерву видано 80% обсягу дизельного палива. Крім того, зазначено, що кількість лопат у матеріальному резерві міста зросте з 600 до 1000.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв