У Коблево нелегальні "бичколови" наловили риби майже на 40 тисяч гривень

Рибалкам через велику шкоду "світить" кримінальна відповідальність
Depo.Миколаїв
6 липня 2016 18:14
ФОТО: depo.ua
У Коблево нелегальні "бичколови" наловили риби майже на 40 тисяч гривень
У Коблево нелегальні "бичколови" наловили риби майже на 40 тисяч гривень

Нерест закінчився, браконьєри залишилися. Державними інспекторами Міколаїврибоохорони сьогодні зранку, 6 липня, на водоймі Тилігульського лиману біля с. Коблево затримали рибалку, який виловлював бичків за допомогою месінової сітки. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаїврибоохорони.

Рибалка наловив 563 особини бичка і завдав збитків рибному господарству України на суму 19142 грн. Також був затриманий інший чоловік, який аналогічним чином добув 298 особин бичка і завдав збитків на суму 10132 грн.

Останнім у с.Коблево затримали чоловіка, який точно "скопіював" спосіб добування водних біоресурсів, а також кількість бичка, видобутого колишнім "товаришем": 298 особин бичка і збитки на суму 10132 грн.

Щодо всіх трьох правопорушників складено адміністративні протоколи, які передадуть в Березанський районний суд для прийняття відповідного рішення. З огляду на значний розмір шкоди, завданої рибному господарству України, браконьєрам "світить"не тільки адміністративна відповідальність у вигляді штрафу, а й кримінальна за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв