Українське кіно і концерти: миколаївціям розповіли, куди піти у День молоді

Протягом декількох днів у місті проведуть спортивні заходи та концерти
Depo.Миколаїв
23 червня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua
Українське кіно і концерти: миколаївціям розповіли, куди піти у День молоді
Українське кіно і концерти: миколаївціям розповіли, куди піти у День молоді

До Дня молоді, який цього року припадає на 26 червня, у Миколаєві підготували спортивно-розважальну програму. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Завтра, 24 червня, о 10:00 на міському пляжі на Намиві відбудеться турнір з пляжного волейболу серед аматорських команд Заводського району. 25 червня об 11:00 у Фізкультурно-оздоровчому комплексі (вулиця Лазурна, 18-в) стартує захід "Мультиспорт для всієї родини". Цього ж дня о 16:00 відбудеться святковий концерт (Площа біля бізнес-центру "Металург Півдня", проспект Богоявленський, 321). Аналогічний захід проведуть і на береговій зоні на Намиві о 18:00. 

А о 21:00 стартує кінофестиваль національного виробника "Відкрита ніч" у міському палаці культури "Молодіжний" (вулиця Театральна,1 (Васляєва). Кінофестиваль традиційно стартує на заході сонця і триває до світанку.

26 червня об 11:00 стартує святкова програма за участі Козацької громади Корабельного району (парк "Богоявленський", проспект Богоявленський, 253-а/1). О 17:00 відбудеться святкова концертна програма "Молоде покоління обирає…" з привітанням випускників Заводського району, які закінчили школи із золотою або срібною медалями (Парк "Ліски", вулиця Курортна, 3).

О 17:00 також проведуть танцювально-розважальну програму "Тільки молодь може все!" (Малокорениський будинок культури, вулиця Клубна, 10). А о 20:00 - святковий концерт до Дня молоді (Майдан по вул. Інгульський спуск – вул. Адміральська).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв