ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Тягнибок провів "міжсобойчик" у Миколаєві

Лідер "Свободи" приїхав вручити грамоти за роботу на виборах та нові партквитки
Depo.Миколаїв
8 лютого 2016 17:45
ФОТО: depo.ua
Тягнибок провів "міжсобойчик" у Миколаєві
Тягнибок провів "міжсобойчик" у Миколаєві

Вчора, 7 лютого, до Миколаєва тишком-нишком завітав головний "свободівець" країни Олег Тягнибок, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі партії.

Як виявилось, обласна організація проводила звітньо-виборчу конференцію, на яку журналістів чомусь не запросили. Очільник Миколаївської "Свободи" Демид Губський прозвітував про надбання виборчої кампанії на Миколаївщині та коротко окреслив основні напрями діяльності новоутворених депутатських груп.

Тягнибок провів "міжсобойчик" у Миколаєві - фото 1

Бажаючих послухати лідера партії виявилось небагато, близько півсотні. Тягнибок розповдав про загальноукраїнську діяльність депутатів-націоналістів та розклад сил у місцевих радах, намагався розвінчати міф, що "Свобода" непрохідна на півдні України: "За результатом місцевих виборів на Миколаївщині утворено 3 депутатські фракції націоналістів у місцевих радах. А тому розмови про те, що "Свобода" є не прохідною на півдні України, зокрема на Миколаївщині, є брехнею. Надалі свободівці лише укріплюватимуть свої позиції в області".

Тягнибок провів "міжсобойчик" у Миколаєві - фото 2

Олег Тягнибок нагородив почесними грамотами партійців за роботу на виборах та волонтерство. 

Окрім того, рішенням конференції було змінено склад обласного комітету, зі складу якого було виключено Андрія Скорохода та Сергія Ісаєнко, натомість було включено Ольга Колесника та Юрія Мовчанюка. З посади голови контрольно-ревізійної комісії організації було звільнено Сергія Ісаєнко та обрано Олега Безкоровайного.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв