ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Турецькі партнери Миколаєва зацікавилися у розвитку туристичних зв'язків

Консул Туреччини збирається зустрітися із мером Очакова
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 15:46
ФОТО: depo.ua
Турецькі партнери Миколаєва зацікавилися у розвитку туристичних зв
Турецькі партнери Миколаєва зацікавилися у розвитку туристичних зв'язків

Сьогодні, 24 лютого, губернатор Вадим Меріков під час зустрічі з Генеральним Консулом Республіки Туреччина в Одесі Джемілєм Уфуком Тогрул обговорив сфери співпраці. Південний сусід входить у 10-ку стратегічних партенерів Миколаївщини. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

За словами Мерікова, тільки минулого року в наш регіон надійшло понад 1,2 мільйона доларів турецьких інвестицій. Миколаївщину можуть презентувати для турецьких бізнесменів на "круглому столі". Генеральний Консул зазначив, що наш область є однією з пріоритетних для співпраці, тому підтримує проведення спільних заходів для миколаївських і турецьких бізнесменів.

Сьогодні торговий оборот між Україною і Туреччиною становить 6 млрд доларів. Турецька сторона планує збільшити ці обсяги спочатку до 10, а згодом і до 20 млрд доларів. "Ми готові представити потенціал вашого регіону турецькому бізнесу. У минулому році велика делегація одеських бізнесменів відвідала Стамбул. Можна організувати подібний візит і для миколаївських бізнесменів, під час якого, вони зможуть налагодити контакти, знайти нових партнерів", – сказав Консул.

З 2014 року розпочалася співпраця Миколаївської області з Турецьким агентством щодо співробітництва та координації (ТІКА) в Україні. На безповоротній основі Агентством профінансовано 4 установи соціальної сфери області на суму 142 тисяч доларів. Генеральний Консул зазначив, що готовий підтримувати подібні проекти, які надає наша область: "Турецьке агентство зі співробітництва та координації - дуже сильна і активна структура, ми зі свого боку готові підтримувати ваші проекти, допомагати в цьому напрямку".

Серед пріоритетних сфер співробітництва – туристична. Вадим Меріков зазначив, що кількість туристів в нашій області, в минулому році, зросла, але інфраструктура вимагає капіталовкладень. Джеміль Уфук Тогрул впевнений, що ця сфера буде цікава турецьким інвесторам. Вже сьогодні Консул відвідає місто Очаків, а також зустрівся з мером обласного центру.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв