Тренер і двоє гравців МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги

Руслан Забранський - тренер команди тижня, Юрій Буличов - центральний захисник, Андрій Ковальов - центральний півзахисник
Depo.Миколаїв
19 травня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua
Тренер і двоє гравців МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги
Тренер і двоє гравців МФК "Миколаїв" увійшли до символічної збірної Першої ліги

За версією сайту ua-football.com, Юрій Буличов, Андрій Ковальов і Руслан Забранський увійшли до символічної збірної 27-го туру Першої ліги України з футболу, повідомляє Depo.Миколаїв.

Юрій Буличов - центральний захисник:

Надійна і впевнена гра Буличова стала одним з головних запорук вже дванадцятого "сухого" матчу Чумака в поточному чемпіонаті. Юрій не дозволив розвернутися біля своїх воріт потужному нападу черкащан, яким вперше за два роки довелося залишати домашнє поле без забитих м'ячів.

Андрій Ковальов - центральний півзахисник:

Андрій вже протягом трьох турів ходив у кандидатах в нашу Команду тижні, нарешті пробившись в її "основний склад". Саме центрхав "муніципалів" виявився головним ковалем сенсаційної перемоги команди в Черкасах. Він задав вектор першої гольовий атаці, також він взяв участь у формуванні ще одного настання, яке сам же завершив голом.

Руслан Забранський - тренер команди тижня:

"Миколаїв" останнім часом змінився. Повернення в лад ключових виконавців, а також помножена на це правильно обрана тактика, дозволяють команді здійснювати практично чудеса. "Муніципали" вдалося піднести справжню сенсацію, обігравши "Дніпро" на його полі, чого в останні два роки не вдавалося нікому. І думається, це ще не останній сюрприз від МФКН в поточному сезоні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв