ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ТОП-5 "найвбитіших" доріг Миколаївщини

Навіть від однієї думки про ці напрямки волосся у водіїв стає дибки, і вони починають підраховувати збитки

Depo.Миколаїв
27 березня 2016 13:00
ФОТО: depo.ua
ТОП-5 "найвбитіших" доріг Миколаївщини
ТОП-5 "найвбитіших" доріг Миколаївщини

Дороги державного та місцевого значення, що проходять через Миколаївщину, вже давно можна вважати просто напрямками, адже 80% покриття фактично знищено. Траси не бачили капітального ремонту вже десятки років, а перевантажені фури продовжують їх розбивати.

За різноманітними рейтингами, Миколаївські дороги входять до п'ятірки найгірших в Україні. Depo.Миколаїв склали ТОП-5 "найвбитіших" шляхів області, які сняться автомобілістам у нічних кошмарах. Почнемо з "легкого переляку".

На п'ятому місці – траса "Миколаїв - Казанка". Казанківський район Миколаївської області є одним з найвіддаленіших. Той, хто ризикне подолати даний відрізок дороги на власному автомобілі, згадає всі нецензурні слова, які він колись чув. Дорожнє покриття у даному напрямку фактично відсутнє, на під'їзді до райцентру дорога взагалі насипна – про бетон чи асфальт тут і думати забули.

Рухатися цією дорогою швидше за 30 км/год просто неможливо. Треба бути професіоналом, щоб не втратити колесо, об'їжджаючи всі вибоїни та величезні ями на дорозі.

Четверте місце посіла траса "Миколаїв - Нова Одеса - Єланець". Більшість водіїв називають її "напрямком", адже періодично доводиться з'їжджати на грунтову дорогу, бо вона краща за асфальт.

Вибоїна на вибоїні - так у кращому випадку можна охарактеризувати стан дороги "Миколаїв - Нова Одеса - Єланець".

Третє місце – траса міжнародного (!) значення "Кіровоград - Первомайськ - Кишинів". На окремих відрізках ще дорога була викладена бетонними плитами ще за радянських часів. Після розпаду СРСР траса ремонту майже не бачила. Плити давно потріскалися, і дорога перетворилася на сито. Водії залишають у ямах колеса, фари, рвуть гальма. Туман та темний час доби смертельно небезпечні для водіїв, які їдуть цією трасою.

"Траса державного значення. "Молдованка" - ось де наш уряд гроші краде! Набиває собі кишені, будує будинки, їздить на Land Cruiser, але сюди вони не їздять ні на Porsche, ні на Land Cruiser", - розповідають водії.

Варто зазначити, що їзда по таких дорогах значно підвищує небезпеку потрапити в ДТП навіть для досвідчених водіїв.

На почесному другому місці - траса "Миколаїв - Снігурівка". В її розбитому стані звинувачують, в тому числі, фури, які возять цукровий буряк на Засільський цукровий завод. Керівництво заводу робить вигляд, що все гаразд і нічого не сталося. Минулого року мешканці Снігурівки навіть направили відкритого листа до лондонського офісу ED & F Man Sugar і його дочірньої компанії Ukrainian Sugar Company з вимогою відновити дорожнє покриття, інакше люди погрожували перекрити рух транспорту на завод. Лист так і залишився без відповіді, а дорога і досі перебуває у катастрофічному стані.

На трасі "Миколаїв - Снігурівка" сталося не одне смертельне ДТП, автомобілісти витратили не одну тисячу доларів на ремонт машини після поїздки цією трасою.

І, нарешті, на першому місці – сумнозвісна траса "від Вадатурського до Вілкула" (Н-11). Автомобілісти називають трасу "Миколаїв - Дніпропетровськ" бездоріжжям та неодноразово фіксували на фото та відео реальний стан дороги.

"Друзі, це дорога державного значення "Миколаїв - Дніпропетровськ", 300 км суцільного бездоріжжя. Де "влада"? Де та "Європа"? Куди ми котимося?", - обурюються в соцмережах автомобілісти.

Скандальний мільярдер Андрій Вадатурський навіть написав петицію президенту про ремонт траси Н-11, розбитої в тому числі і вантажівками "НІБУЛОНУ" самого Вадатурського. А на додачу ще й змушував своїх працівників та членів їхніх сімей її підписувати. Після двотижневого блокування дороги в районі Нового Бугу влада все ж таки відреагувала на невдоволення людей та направила на ремонт дороги 100 млн грн, але люди не вірять обіцянкам та чекають реальних дій. Наразі траса залишається перекритою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв