Тимчасовий голова Миколаївської ОДА поскаржився, що працює за п'ятьох

В'ячеслав Бонь розповів як йому тяжко працюється одразу на п'яти посадах в ОДА
Depo.Миколаїв
24 вересня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
Тимчасовий голова Миколаївської ОДА поскаржився, що працює за п
Тимчасовий голова Миколаївської ОДА поскаржився, що працює за п'ятьох

Тимчасовий губернатор Миколаївської області В'ячеслав Бонь розповів як йому тяжко працюється одразу на п'яти посадах в ОДА. Про це він заявив в хочі вчорашньої сесії облради, яка ознаменувалась скандальним звільненням заступника голови облради Михайла Соколова, передає Depo.Миколаїв

Бонь поскаржився на кадровий дефіцит в ОДА та назвав критику своєї роботи неактуальною за два тижні до представлення нового очільника області. Він не вважає, що в області склалася нормальна економічна обстановка, але зазначив, що вона така ж була і до його приходу на сьогоднішню посаду.

Відмітимо, що зараз Бонь виконує обов'язки п'яти штатних одиниць, тому цим фактором і пояснюється причина падіння показників розвитку області. Він повідомив, що доповідь за станом справ в області не готував, так як у нього немає на це часу. Йому доводиться розглядати в день від 150 до 200 документів і працювати по 17 годин на день: "Я сьогодні працюю замість 4 заступників і губернатора. І для тих, хто звик нічого не робити мене не зрозуміти. Нічого не робити можна за себе і ще за 10 осіб".

У зв'язку з цим він попросив депутатів поставитися з розумінням до даної ситуації і пообіцяв, що начальники управлінь дадуть всю необхідну інформацію щодо стану справ в області в своїх звітах.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв