Територіальні громади Миколаївщини досі не облаштували місця для агітації

Стенди та плакати для розміщення листівок обклеєні комерційною рекламою та не містять відповідних позначок
Depo.Миколаїв
3 листопада 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
Територіальні громади Миколаївщини досі не облаштували місця для агітації
Територіальні громади Миколаївщини досі не облаштували місця для агітації

Місцеві органи самоврядування сіл та селищ, де будуть проходити перші вибори депутатів та голів об'єднаних територіальних громад 11 грудня, визначили місця для розміщення агітаційної продукції, однак не облаштували їх належним чином. Про це Depo.Миколаїв повідомили Громадянській мережі ОПОРА.

Повідомляється, що плакати, стенди, листівки та інші друковані агітаційні матеріали повинні розміщуватися лише у місцях, визначених і обладнаних місцевими органами виконавчої влади чи органами місцевого самоврядування не пізніш як за 45 днів до дня голосування, тобто до 26 жовтня включно.

Проте Прибужанівська, Мостівська, Михайлівська та Чорноморська сільські ради та Олександрівська селищна рада визначили місця для агітації, і є рішення відповідних виконавчих комітетів. Однак визначені місця не облаштовуються належним чином, немає відповідної позначки, що це місце для агітації і зазвичай ці стенди обклеєні комерційною рекламою.

Раніше повідомлялося, що на проведення перших виборів в об'єднаних територіальних громадах Миколаївська область отримає 3 мільйони 141 тисяч 200 гривень.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв