Миколаївські "опоблоківці" захотіли влаштувати "святу інквізицію" в управлінні комунальної власності

Управління поки безхозне: на посаду очільника претендують чотири кандидати
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Миколаївські "опоблоківці" захотіли влаштувати "святу інквізицію" в управлінні комунальної власності
Миколаївські "опоблоківці" захотіли влаштувати "святу інквізицію" в управлінні комунальної власності

Під час засідання депутатської комісії міськради з питань ЖКГ, комунальної власності та благоустрою міста "опоблоківці" вирішили "наслати" на управління комунальної власності перевірку, яку "Самопоміч" встигла назвати інквізицією. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Одне з "доленосних" питань, які так вимагав поставити на початок порядку денного секретар комісії, "опоблоківець" Олег Солтис, стосувалося конкурсу на посаду начальника управління капітальної власності. Слід зазначити, що його будуть проводити вже сьогодні, але депутати вирішли взяти участь в оцінюванні кандидатів лише напередодні.

Віце-мер Юрій Степанець розповів, що на посаду претендують чотири людини. Це Вікторія Терещенко, яка працювала старшим прокурором відділу процесуального керівництва обласної прокуратури. За словами депутата Олексія Лєпішева, це дружина депутата міськради минулого скликання Максима Терещенка. Наступний претендент - Юрій Гавриш, головний спеціаліст Ленінського відділу реєстрації речових прав на нерухоме майно. Також на посаду претендують приватний підприємець Олександр Кадрян та Анна Рябець, яка працювала юристконсультом на приватному підприємстві. 

За словами Степанця, конкурс відбуватиметься в два етапи: письмовий, де кандидатам потрібно буде відповісти на п'ять запитань, та усний. У "опоблоківців" була претензія, що до конкурсної комісії входять чиновники, а депутатів немає. Ігор Копійка на камери запропонував включити до її складу громадськість - журналістів.

Щоправда, про цю ідею одразу забули і запропонували кандидатури депутатів - по одному з кожної фракції. Таким чином вирішили розширити комісію чотирма "екзаменаторами": Євгеном Римарем з БПП, Олександром Рєпіним із "Самопомочі", Владиславом Єнтіним з "Нашого краю", Олегом Солтисом з "Опоблоку". Але віце-мер зазначив, що рішення комісії мають рекомендаційний характер та остаточне рішення прийматиме мер.

Солтис мав й інші претензії та запропонував створити тимчасову контрольну комісію для перевірки управління капітального майна. Нібито ще з минулої каденції міськради підроблені протоколи засідань комісії. "Ставлю на голосування, хто підтримує створення "святої інквізиції" для розслідування діяльності управління комунальної власності. Це нормально, Олеже Петрович, ви пропонуєте включити депутатів минулих скликань?", - обурився голова комісії з ЖКГ Олександр Рєпін.  

Зрештою Солтису доручили підготувати проект рішення на наступне засідання комісії. "Це останній раз, коли ми ваші "хотєлки" озвучували протягом години, слухали ваш монолог", - резюмував Рєпін.

Раніше повідомлялося, що миколаївські "опоблоківці" знову влаштували театр абсурду на комісії з ЖКГ.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв