Суд арештував "BMW", що вбило чотирьох миколаївських дорожників

Арешт на "BMW" ВЕ 9139 АА наклали , щоб спеціалісти могли визначити технічний стан авто на момент аварії
Depo.Миколаїв
20 вересня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua
Суд арештував "BMW", що вбило чотирьох миколаївських дорожників
Суд арештував "BMW", що вбило чотирьох миколаївських дорожників

У Миколаєві відбувається чергове судове засідання по справі Дмитра Кононенка, що збив насмерть чотирьох дорожників, які наносили "зебру". Зараз суд вирішує чи арештовувати автомобіль, яким керував Кононенко, повідомляє Depo.Миколаїв.

Прокурор по справі заявив про необхідність арешту BMW ВЕ 9139 АА, щоб спеціалісти могли визначити технічний стан авто на момент аварії. Результати експертизи можуть вплинути на слідство. 

Мати підсудного Оксана Коношенко, яка і є фактичною власницею автомобілю, не проти подібних досліджень. Адвокат Кононенко також заявив, що автомобіль має бути на штрафному майданчику під надійною охороною. 

Суд арештував "BMW", що вбило чотирьох миколаївських дорожників - фото 1

Після повернення з нарадчої кімнати суд постановив накласти арешт на автомобіль-вбивцю та провести відповідні експертизи. 

Нагадаємо, що 15 вересня вночі у Миколаєві сталася страшна трагедія. П'яний молодик за кермом "BMW" збив насмерть чотирьох дорожників, які наросили розмітку в районі перехрестя пр. Центрального та вул. Шосейної (Фрунзе).

Винуватець трагедії Дмитро Кононенко, 1985 року народження, їхав з нічного клубу та був напідпитку. Вчинивши ДТП з пасажирами втік з місця подій. За годину його відшукала поліція. Під час затримання Кононенко був без футболки, адже позбувся одягу, який був повністю у фарбі. Ввести в оману правоохоронців відмазками, що його авто вкрали, вбивці не вдалось, адже сліди фарби залишились на тілі зловмисника. 

 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв