"Ставленик" Бойка і виробник спідниць: На Миколаївщині усі округи беруть представники "Слуги народу"

Голосування на мажоритарних округах виявилося майже безальтернативним, хоча кандидати маловідомі

"Ставленик" Бойка і виробник спідниць: Н…

Представникам жодної політичної сили не вдалося скласти конкуренцію кандидатам від "Слуги народу" на мажоритарних округах Миколаївщини. В деяких випадках кількість набраних ними голосів становила у чотири рази більше за конкурентів. Хоча із упізнаваністю у цих кандидатів були великі проблеми.

Округ №127 (Очаків, Заводський район міста Миколаєва, Миколаївський, Очаківський райони)

Кандидатом від "Слуги народу" на цьому окрузі виступає голова федерації футболу Миколаєва Олександр Пасічний. Подейкують, що він є протеже президента УАФ Андрія Павелка. Місцеві ЗМІ неодноразово писали, що саме фірма, пов'язана із Павелком, будує футбольні поля зі штучним покриттям. На Миколаївщині цього року їх заплановано збудувати 10. Пасічний значно випереджає чинного нардепа Бориса Козира.

Саме на 127 окрузі розгорівся найбільший скандал у день виборів 21 липня. На одній з дільниць бюлетені були розкидані по лавкам, не були виставлені усі скриньки для голосування, а потім в схованих скриньках раптом опинилися бюлетені.

Округ №128 (Інгульський, Корабельний райони міста Миколаєва)

Фаворитом перегонів на цьому окрузі є також кандидат від "Слуги народу" – колишній директор порту "Ніка-Тера", що належить олігархові Дмитру Фірташу, Олександр Гайду. Прибічники "зелених" досі гладають, як "опоблоківець" міг потрапити до "команди нових людей". У 2015 році сам Юрій Бойко пропонував призначити Гайду керівником Миколаївської партійної організації "Опозиційного блоку", але посаду він так і не обійняв.

Головним конкурентом Гайду на окрузі є нардеп, член партії "Відродження" Артем Ільюк.

Округ №129 (Центральний район міста Миколаєва, Вітовський район)

Кандидат від "Слуги народу" Ігор Копитін – темна конячка для виборців Миколаєва, хоча й має відчутну перевагу в ході підрахунку голосів. Про нього відомо, що навчався в Одеському національному університеті ім. Мечникова, де отримав юридичну освіту.

У 2009 році очолив компанію, що займається продажем і технічним обслуговуванням авіатехніки, а також міжнародну школу з підготовки комерційних пілотів. За кілька днів до виборів він повторив піар-акцію самого Зеленського, здавши аналізи на зміст наркотиків у крові.

На окрузі йому протистоїть нардеп Олександр Жолобецький, але без особливого успіху.

Округ №130 (Баштанський, Березнегуватський, Казанківський, Новобузький, Новоодеський, Снігурівський райони)

Представником "Слуги народу" тут став Ігур Негулевський, який є директором Софієвського гранітного кар'єру. Закінчив приватний вищий навчальний заклад "Європейський університет" за спеціальністю "Фінанси". Під час передвиборчої кампанії активно піарився на тому, що критикував чиновників автодору в розбитих дорогах на Миколаївщині.

Округ №131 (міста Вознесенськ, Южноукраїнськ, Березанський, Веселинівський, Вознесенський, Доманівський, Єланецький райони)

На цьому окрузі так ніхто на гарматний постріл не наблизився за результатами до Артема Чорноморова. Хоча представник "Слуги народу" погано відомий широком загалу. Закінчив Київський національний авіаційний університет за спеціальністю "Менеджер з логістики". Підприємець в області навчання працівників агропідприємств.

Округ №132 (місто Первомайськ, Арбузинський, Братський, Врадіївський, Кривоозерський, Первомайський райони)

Такою ж відчутною є перевага Максима Дирдіна від конкурентів на 132-му окрузі. Він є сином чинного депутата Первомайської міської ради від БПП Євгена Дирдіна. Власне на підприємстві "Санта-Україна", яке очолює його батько, Дирдін-молодший, який є адвокатом, і працює радником. Саме підприємство вважається одним з провідних в Україні з виробництва готового одягу – передусім жіночих блузок і спідниць.

Фото: НикВести

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook