Стало відомо, як підготовували миколаївські школи і лікарні до опалювального сезону

Власні котельні, підпорядковані чотирьом міським управлінням, готові на 100%
Depo.Миколаїв
1 жовтня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, як підготовували миколаївські школи і лікарні до опалювального сезону
Стало відомо, як підготовували миколаївські школи і лікарні до опалювального сезону

До опалювального сезону готові всі власні котельні управління охорони здоров'я, управління культури, управління освіти, управління у справах фізичної культури та спорту. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

Готуються до опалювального сезону 157+13 (профтехучилищ) закладів освіти. На сьогодні підготовлено 157 (100%) + 12 (92%). Тривають роботи з ремонту внутрішньоквартальної теплової мережі ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", через які здійснюється теплопостачання від ПАТ "Миколаївська ТЕЦ" в професійний ліцей торгівлі та ресторанного сервісу.

Як звітує міськрада, підготовлені 100% шкіл (72), дитячих садочків (73), професійних навчальних закладів (12). Серед ПТУ потрібно завершити роботи ще в одному з 13 закладів (92%). Готові 17 власних котелень. Всі договори на постачання теплоносіїв та природного газу – в наявності.

Мережа закладів охорони здоров’я міста Миколаєві налічує 24 заклади, з яких 20 фінансуються з місцевого бюджету. До початку опалювального сезону підготовлено всі 11 автономних (дві електро- та дев'ять газових) котелень. Проведено гідравлічні іспити 29 систем лікувально-профілактичних закладів міста, що опалюються централізовано, з 29 запланованих. Також забезпечили працездатність резервних (аварійних) джерел електропостачання і заготовили необхідний обсяг палива для забезпечення їхьої безперебійної роботи.

Також підготовлено 25 власних котелень, 14 підпорядкованих закладів управлінню з питань культури та охорони культурної спадщини з 14 запланованих (100%). Заклади, розташовані в житлових будинках комунальної власності міста виконують гідравлічні іспити по графікам, погодженими з житлово-експлуатаційними підприємствами міста.

До роботи в осінньо-зимовий період готові вісім обєктів, підпорядкованих управлінню у справах фізичної культури і спорту, – 100 %. Готові шість власних котелень – дві газові та чотири вугільні топкові.

Серед закладів Департаменту праці та соціального  захисту до опалювального сезону готові вісім об'єктів (100 %), що отримують теплоносій централізовано. Підготовлено шість з шести запланованих, що перебувають на індивідуальному (природний газ) опаленні.

Поновлено інвентар для боротьби зі сніговими заметами, заготовлено 1 т піску та 0.050 т солі для посипання пішохідних доріжок на випадок ожеледиці.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв