Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді

Поки до складу збірної увійшли семеро миколаївців, але у листі очікування ще троє спортсменів
Depo.Миколаїв
17 липня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді
Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді

Днями під час засідання виконкому Національного олімпійського комітету був затверджений склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Миколаївщину представить сім спортсменів. Про це йдеться на сайті НОК, повідомляє Depo.Миколаїв.

Під час прес-конференції президент НОК Сергій Бубка оголосив, що наразі склад команди налічує 205 спортсменів у 27 видах спорту. Разом з тим, у листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное перебувають ще п'ять українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх – відповідна інформація з'явиться найближчими днями.

Миколаївщину представлятимуть на іграх поки сім спортсменів. У велоспорті (шосе) змагатиметься Андрій Грівко, академічному веслуванні - Олена Буряк, вітрильному спорті - Павло Мацуєв, легкій атлетиці - Оксана Окунєва, стрибках у воду - Олена Федорова, Ілля Кваша, фехтуванні - Ольга Харлан.

У листі очікування у веслуванні на каное та байдарках одразу трое представників Миколаївщини: Олег Кухарик, Віталій Цуркан та Юлія Колесник (запасна).

Повний склад збірної України на Олімпіаді можна подивитися тут.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв