Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді

Поки до складу збірної увійшли семеро миколаївців, але у листі очікування ще троє спортсменів
Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді
Стало відомо, хто представить Миколаївщину на Олімпіаді

Днями під час засідання виконкому Національного олімпійського комітету був затверджений склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІ Олімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Миколаївщину представить сім спортсменів. Про це йдеться на сайті НОК, повідомляє Depo.Миколаїв.

Під час прес-конференції президент НОК Сергій Бубка оголосив, що наразі склад команди налічує 205 спортсменів у 27 видах спорту. Разом з тим, у листі очікування міжнародних федерацій водних видів спорту і каное перебувають ще п'ять українських плавців, а також екіпаж чоловічої байдарки-двійки, що мають потенційні шанси для участі в Іграх – відповідна інформація з'явиться найближчими днями.

Миколаївщину представлятимуть на іграх поки сім спортсменів. У велоспорті (шосе) змагатиметься Андрій Грівко, академічному веслуванні - Олена Буряк, вітрильному спорті - Павло Мацуєв, легкій атлетиці - Оксана Окунєва, стрибках у воду - Олена Федорова, Ілля Кваша, фехтуванні - Ольга Харлан.

У листі очікування у веслуванні на каное та байдарках одразу трое представників Миколаївщини: Олег Кухарик, Віталій Цуркан та Юлія Колесник (запасна).

Повний склад збірної України на Олімпіаді можна подивитися тут.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв