Стало відомо, хто очолить офіс реформ на Миколаївщині

Переможцем конкурсу став Валентин Бойко, який також претендує на посаду заступника голови ОДА
Depo.Миколаїв
19 червня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, хто очолить офіс реформ на Миколаївщині
Стало відомо, хто очолить офіс реформ на Миколаївщині

У більшості областей України за результатами двоетапного конкурсу визначено координаторів регіональних офісів реформ. В тому числі - Миколаївської області. Про це повідомили в Департаменті з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Мінрегіону, передає Depo.Миколаїв.

За умовами конкурсу, попередній конкурсний відбір проводився обласними конкурсними комісіями. До їх складу входили представники обласної державної адміністрації, регіональних відділень асоціацій органів місцевого самоврядування та експерти. Результати попереднього відбору, викладені у протокольних документах ОДА із виставленими рейтинговими оцінками кандидатам та рекомендаційні листи щодо кандидатур, були спрямовані центральній конкурсній Комісії.

13-15 червня в Києві було проведено другий етап відкритого конкурсного відбору (Комісія у складі представників Мінрегіону, партнерів-донорів, всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, експертів), за результатами якого визначено фахівців – переможців конкурсу. Найближчим часом їх буде призначено на посади координаторів офісів реформ.

Переможцем конкурсу в Миколаївській області став Валентин Бойко. Слід додати, що він є одним з претендентів на посаду заступника голови ОДА з децентралізації.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв