Стало відомо чим отруїли сніжного барса і пуму в Миколаївськм зоопарку

Для того, щоб убити тварину, потрібно або підсипати отруту в корм тривалий час, або дати відразу велику дозу
Depo.Миколаїв
6 жовтня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Стало відомо чим отруїли сніжного барса і пуму в Миколаївськм зоопарку
Стало відомо чим отруїли сніжного барса і пуму в Миколаївськм зоопарку

В кінці серпня у Миколаївському зоопарку отруїли сніжного барса і самку пуми. Причиною смерті тварин стала щуряча отрута - це було встановлено в ході відповідних досліджень в столиці, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "112 Україна".

Надії на те, що загибель пуми Агати і сніжного барса Гаспара у миколаївському зоопарку була трагічним збігом обставин, остаточно розвіялися. Зоопарк одержав висновки київської лабораторії. Звірі загинули від дії щурячої отрути. При цьому, директор зоопарку Володимир Топчий підкреслює, що ця отрута накопичувальної властивості. Для того, щоб убити тварину, потрібно або підсипати отруту в корм тривалий час, або дати відразу велику дозу. Оскільки перше практично неможливо, оскільки кішки померли з різницею менше тижня, на обличчя навмисне отруєння.
Час отруєння також було обрано не випадково, вважають у миколаївському зоопарку. Тварини загинули напередодні приїзду комісії Європейської асоціації зоопарків і акваріумів. 
Поліція відкрила кримінальне провадження по 1 ч. ст. 299 (знущання над тваринами, вчинене із застосуванням жорстоких методів) Кримінального кодексу України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв