Стали відомі подробиці розбійного нападу, під час якого загинув екс-депутат Миколаївської облради

Наразі невідомо, чи смерть настала через серцевий напад, чи Віктора Губанова вбили
Depo.Миколаїв
10 червня 2016 11:14
ФОТО: depo.ua
Стали відомі подробиці розбійного нападу, під час якого загинув екс-депутат Миколаївської облради
Стали відомі подробиці розбійного нападу, під час якого загинув екс-депутат Миколаївської облради

Вранці в п'ятницю, 10 червня, в селі Гур'ївка Новоодеського району невідомими особами скоєно розбійний напад на приватний житловий будинок екс-депутат Миколаївської облради Віктора Губанова. Стали відомі подробиці події, під час якої помер чоловік. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на Новости Н.

Близько шостої ранку кілька невідомих в масках увірвалися в будинок, в якому проживали 69-річний Губанов та його дружина. Нападники зв'язали стареньких та, погрожуючи зброєю, зажадали видати гроші, золото та інші цінності. Вимоги, крім загроз підкріплювалися ударами. Забравши всі цінності, що перебували в будинку, нападники втекли.

Внаслідок нападу Віктор Губанов помер. Приблизно за годину в будинок прийшов зять сімейної пари, що проживає в цьому ж селі. Він виявив пов'язаних тестя і тещу і викликав поліцію. Вбили Губанова чи він помер в результаті серцевого нападу, викликаного розбійним нападом, поки неясно. При зовнішньому огляді ніяких тілесних ушкоджень, які могли викликати смерть, на тілі не виявлено. Дружина ж в результаті нападу знаходиться в шоковому стані і не може дати зрозумілу відповідь на це питання. Швидше за все, остаточну відповідь дасть лише судово-медична експертиза.

Наразі на місці працює опергрупа Новоодеського відділу поліції, а також фахівці обласного управління внутрішніх справ на чолі з заступником начальника управління полковником Гаспаровим. За словами потерпілої, нападники були в масках, говорили з яскраво вираженим кавказьким акцентом. Після нападу розбійники зникли, судячи по звуку, в автомобілі. В області оголошено план "Перехоплення".

Загиблий Віктор Губанов протягом багатьох десятиліть був беззмінним головою колгоспу в Гур'ївка. Він також був депутатом Миколаївської облради п'яти скликань.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв