ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Спокусився на хабар: Під суд потрапив заступник директора Миколаївського центру зайнятості

Посадовця звинувачують в отриманні хабаря від бізнесмена у сумі 4,5 тисяч гривень

Depo.Миколаїв
11 жовтня 2018 17:24
ФОТО: depo.ua

У Центральному районному суді м.Миколаєва розпочався судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням заступника директора Миколаївського обласного центру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України, передає Depo.Миколаїв із посиланням на сайт Центрального районного суду Миколаєва.

Кримінальне провадження розглядається під головуванням судді Дмитра Тішка.

Прокурор оголосив обвинувальний акт, відповідно до якого, 22 травня 2018 року, посадовець отримав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 4,5 тисяч гривень за безперешкодне укладання між ним та Центром зайнятості договору купівлі товару і вчасне перерахування коштів.

Окрім цього обвинувачений пропонував підприємцю укласти договір на виготовлення металевих решіток на вікна для встановлення їх в районних Центрах зайнятості Миколаївської області за завищеними цінами.

Після перерахування Центром зайнятості коштів за виготовлений товар, посадовець пропонував підприємцю повернути йому 70 % від суми різниці між фактично отриманими від Центру зайнятості коштами та реальною вартістю виготовлених товарів.

Обвинувачений у судовому засіданні свою провину не визнав.

Судом вирішено питання щодо необхідності повного дослідження усіх доказів у справі. Спочатку буде допитано усіх свідків, потім досліджено письмові докази, після чого відбудеться допит обвинуваченого.

Наразі у засіданні для виклику свідків оголошено перерву до 10.00 год 19.10.2018 року.

Нагадаємо, що на Миколаївщині судитимуть чоловіка, що обстріляв домівки з автомату.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook