Спецназівці, що охороняють Южно-Українську АЕС, зробили польовий вихід

Протягом трьох днів військовослужбовці виконували вправи бойових стрільб з БТР-70

З 16 по 18 лютого особовий склад взводу спеціального призначення військової частини 3044, що охороняє Южно-Українську АЕС, провів спільний польовий вихід зі спецназівцями в/ч 3039. Заняття пройшли на базі навчального центру військової частини 3039 (смт Ольшанське, Миколаївська обл.), повідомляє Depo.Миколаїв.

Протягом трьох днів військовослужбовці виконували вправи бойових стрільб з БТР-70, а також з різних видів озброєння і відпрацьовували тактичні дії в ході взаємодії підрозділів як в обороні, так і в наступі. Зокрема, вихід в район зосередження, розгортання табору, проведення рекогносцировки рубежів, їх заняття-догляд, вибір і підготовка вогневих позицій.

Спецназівці, що охороняють Южно-Українську АЕС, зробили польовий вихід - фото 1

В ході навчань відпрацьовувалися індивідуальні та групові вправи по порядку дій на бойових машинах з озброєнням і приладами в умовах обмеженої видимості. Під керівництвом досвідчених інструкторів були проведені заняття з тактичної медицині, військово-інженерної підготовки і військової топографії. Екіпажі БТР вдосконалили практичні навички з водіння та стрільби по пересіченій місцевості в денний і нічний час доби.

Спецназівці, що охороняють Южно-Українську АЕС, зробили польовий вихід - фото 2

Спецназівці вчилися порядку зупинки і знешкодження противника під час проходження їх на марші. Гранатометники відпрацьовували вправи стрільб з гранатомета РПГ-7В.

Спецназівці, що охороняють Южно-Українську АЕС, зробили польовий вихід - фото 3

За словами заступника командира військової частини 3044 підполковника Костянтина Кабанова, досвід, який військовослужбовці взводів спеціального призначення отримують при проведенні спільних навчань, дозволяє підвищувати польову виучку, злагодженість особового складу при діях в різних обставинах, а також удосконалювати індивідуальні якості і навички в умовах, максимально наближених до бойових дій.

Спецназівці, що охороняють Южно-Українську АЕС, зробили польовий вихід - фото 4

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв