Сьогодні зарплата, завтра гелікоптер: "опоблоківці" про авантюристів з Агенції

Депутати заявили, що подібні зарплати для студентів, які увійшли в Агенцію принижують гідність працівників інших соціальних сфер
Depo.Миколаїв
14 червня 2016 10:28
ФОТО: depo.ua
Сьогодні зарплата, завтра гелікоптер: "опоблоківці" про авантюристів з Агенції
Сьогодні зарплата, завтра гелікоптер: "опоблоківці" про авантюристів з Агенції

Нещодавно у Миколаєві розгорівся черговий скандал навколо Агенції розвитку міста. Зарплата в 50 тисяч гривень на трьох працівників обурила і депутатів і ростих громадян, повідомляє Depo.Миколаїв

В ході сьогоднішнього засідання фракції "Опозиційного блоку" депутати заявили, що подібні зарплати для студентів, які увійшли в Агенцію принижують гідність працівників інших соціальних сфер.

"Наступне питання стосується заробітних плат працівників установи "Агенція розвитку Миколаєва". Всі ми прекрасно розуміємо ціну цієї установи, але її запити вже перевищують всі моральні норми. Коли три людини отримують в місяць більше 46 тисяч, у мене виникає питання: чому працівники бюджетної сфери, вчителі, лікарі отримують не такі зарплати?", -  заявив Омельчук. 

У зв'язку з цим депутати запропонували винести питання приведення зарплат працівників соціальної сфери приблизно до зарплат працівників "Агенції розвитку Миколаєва". 

Народні обранці не розуміють звідки береться відповідний штатний розпис Агенції та відповідні зарплати. Вони назвали працівників Агенції справжніми авантюристами:  "Сьогодні це заплата, завтра це приміщення, післязавтра гелікоптер, який облітатиме місто". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв