Сьогодні МФК "Миколаїв" зіграє з маріупольським "Іллічівцем"

Минулого сезону, до речі, МФК "Миколаїв" так і не поступився маріупольцям і навіть не пропустив від них жодного м’яча
Depo.Миколаїв
8 вересня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua
Сьогодні МФК "Миколаїв" зіграє з маріупольським "Іллічівцем"
Сьогодні МФК "Миколаїв" зіграє з маріупольським "Іллічівцем"

Сьогодні 8 вересня  о 17:00 в  Маріуполі "Іллічівець" зіграє з МФК "Миколаїв", про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ПФЛ.

Арбітр – Олексій Деревинський (Київ)

Дискваліфіковані: немає - немає

Нездоланний лідер, який не втрачає очок і має видатну переможну серію, яка започаткована ще минулого сезону, чекає в гості МФК "Миколаїв" – справжню "грозу авторитетів2.

Річ у тім, що "корабели" з року в рік ухитряються позбавляти очок фаворитів, і рідко хто із медалістів уникає втрат у матчах з підопічними Руслана Забранського. Тим більше, наприкінці трансферного вікна МФК "Миколаїв" дочекався посилення – тож ми маємо право сподіватися на те, що гості, як мінімум, дадуть бій маріупольцям.

Минулого сезону, до речі, МФК "Миколаїв" так і не поступився маріупольцям і навіть не пропустив від них жодного м’яча – 4:0 вдома і 0:0 на виїзді. Було це, щоправда, ще при тренерстві Валерія Кривенцова, але з того часу в складі команди лишилося багато тих, хто пам’ятає важкі матчі з "корабелами".

Азовці не уникнули втрат – хтозна, чи встигне відновитися до матчу той же форвард Міщенко, який травмувався по ходу минулого туру. Однак кадровий потенціал "Іллічівця" настільки високий, що в розпорядженні Олександра Севидова є низка гравців, які готові вийти у складі – і не лише у заявці першої клубної команди.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв