Снігурівські дзюдоїсти "захопили" 51 медаль на міжнародних змаганнях

На турнір із дзюдо приїхали 300 спортсменів з трьох країн
Depo.Миколаїв
18 травня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
Снігурівські дзюдоїсти "захопили" 51 медаль на міжнародних змаганнях
Снігурівські дзюдоїсти "захопили" 51 медаль на міжнародних змаганнях

Днями на Миколаївщині вібдувся Міжнародний турнір на честь 40-річчя Снігурівської ДЮСШ дзюдо і самбо. На береги Інгульця прибули 300 спортсменів, які представляли 20 команд міст України, Молдови і Азербайджану. Про це пише "Голос Снігурівщини" у Фейсбуці, повідоляє Depo.Миколаїв.

Для гостей та учасників змагань влаштував показові виступи майстр спорту СРСР Микола Пасічник, де він демонстрував вміння у згинанні металевих прутів, зав'язування цвяхів, ходьби на битому склі, обпалювання тіла вогнем, розривання колоди карт. А потім протягом двох днів на татамі спортивної школи вирували запеклі та безкомпромісні поєдинки з боротьби дзюдо.

Хлопці і дівчата показали своє вміння та спортивну майстерність, набуті під час тренувань. Снігурівські вихованці ДЮСШ налаштувалися на серйозний екзамен. Хвилювалися, безперечно, але виступили вдало. В активі наших спортсменів – 22 золотих, 13 срібних та 16 бронзових медалей.

Глядачі, вболівальники тепло вітали поєдинки ветеранів Снігурівського дзюдо. У фіналі зустрілися Сергій Березюк (55 років) та Писаренко Сергій (50 років). Переміг досвідчений кандидат в майстри спорту СРСР Сергій Березюк. Слід додати, що восени заслужений тренер України Сергій Зіньковський сам візьме участь в складі збірної України на Чемпіонаті Світу з дзюдо серед ветеранів (60-65 років).

У загальнокомандному заліку місця розподілилися наступним чином. Найсильнішою командою стали господарі - Снігурівська ДЮСШ дзюдо. Другими – збірна команда Одеси. Два командні треті місця посіли команди з м. Бендери (Молдова) та збірна Миколаєва.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв