ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальний екс-прокурор Врадіївки повернувся керувати у "реформовану" прокуратуру

Сергія Молчалко "попросили" з посади після згвалтування міліціонерами Ірини Крашкової
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 19:09
ФОТО: depo.ua
Скандальний екс-прокурор Врадіївки повернувся керувати у "реформовану" прокуратуру
Скандальний екс-прокурор Врадіївки повернувся керувати у "реформовану" прокуратуру

Скандально відомий екс-прокурор Врадіївського району Миколаївської області Сергій Мочалко, звільнений влітку 2013 року після розгрому жителями селища райвідділу міліції, сьогодні знову працює в уже "реформованій" прокуратурі - на посаді прокурора Доманівського відділу Вознесенської місцевої прокуратури, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Преступности.НЕТ".

Про це  повідомила начальник відділу організації прийому громадян розгляду звернень та запитів Тетяна Холодова.

У жовтні 2015 року повідомлялося про те, що Мочалко мочалки був допущений до фінального етапу відбору в "нову прокуратуру" - співбесіди в Генеральній прокуратурі України. У підсумку цю співбесіду він пройшов і був знову призначений прокурором, тільки вже в сусідній від Врадіївки район - Доманівський.

Нагадаємо, Сергій Мочалко був звільнений з посади прокурора Врадіївського району Миколаївської області 2 липня 2013 роки після скандалу у справі про зґвалтування і побиття мешканки Врадіївки Ірини Крашкової співробітниками місцевого райвідділу міліції. Тоді, після погрому жителями Врадіївки райвідділу міліції, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка звільнив Мочалко з посади за неналежне виконання своїх функціональних обов'язків у сфері забезпечення нагляду за законністю при проведенні слідства міліцією.

Однак, незадовго після цього його перевели "на рядову посаду" в прокуратуру Кривоозерського району, де він по суті "пересидів" скандал навколо Врадіївки.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв