Щоб місто жило, "договорняки" будуть в реальній дії, - Сєнкевич про новий виконком

За словами мера, кожна фракція намагається "втулити" своїх людей у виконком, тому його можуть розширити
Depo.Миколаїв
26 вересня 2016 13:06
ФОТО: depo.ua
Щоб місто жило, "договорняки" будуть в реальній дії, - Сєнкевич про новий виконком
Щоб місто жило, "договорняки" будуть в реальній дії, - Сєнкевич про новий виконком

Мер Миколаєва підписав рішення про розпуск виконкому і зазнався, що йому доводиться йти на "договорняки" з різними фракціями, які хочуть бачити у складі своїх людей, щоб сформувати новий. Про це Олександр Сенкевич розповів в програмі "Добрий вечір", повідомляє Depo.Миколаїв.

Сєнкевич називає виконком симбіозом міської влади і шанованих людей, які ухвалюють важливі для міста рішення. За його словами, новий виконком він планує розширити приблизно на вісім осіб: "Я готовий розширити виконком може ще людей на вісім, тому що депутатський корпус вже сьогодні говорить про те, що ми б хотіли, щоб нас запитали, кого ми хочемо поставити в виконком. На сьогоднішній день це функціонери, заступники міського голови, юридичний відділ, ДСНС, поліція тощо. Політичні партії зараз говорять, щоб від кожної було хоча б дві шанованих людини, не депутати, але тих, які могли б впливати на процеси в виконкомі", - зазначив мер. 

Сєнкевич зауважив, що не проти такого бажання партій. Проте вони намагаються збільшити свій вплив на життя в місті і меру доводиться йти на "договорняки" з депутатами. При цьому сформувати свою команду йому не так легко:

"Всі говорять, мовляв, чому міський голова не формує свою команду. Ось тут сюрприз. Тому що міський голова не може сформувати команду, не домовившись з депутатами, а депутати, бажаючи впливати на процеси в місті, хочуть "втулити" меру своїх людей, яких вони йому пропонують на заступників. Вся ось ця мішура навколо заступників і виконкому - це всього лише спроба збільшити свій вплив на міського голову та процеси в місті. Справа в тому, що якщо я запропоную свою структуру і своїх людей, депутати не проголосують. Вони знайдуть купу епітетів, бажаючи запропонувати своїх людей. Тому, щоб місто жило, нам потрібно буде домовлятися, і в тому числі слово "договорняки" буде реально в дії", - зазначив Сенкевич.

Питання нової структури виконкому не підніматимуть цього тижня, а саме 29 вересня, на сесії міськрали. За словами мера, на порядку денному буде понад 60 питань, і депутати не встигнуть затвердити новий склад виконкому.

Нагадаємо, що пропозиція розпустити виконком надходила саме від голови фракції "Самопоміч" Сергія Ісакова. Після цього його зняли з посади очільника.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв