ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще один офіцер 53 мехбригади отримав 10 діб на "губі"

Адвокати інших військових намагаються відтягнути винесення покарання
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 16:37
ФОТО: depo.ua
Ще один офіцер 53 мехбригади отримав 10 діб на "губі"
Ще один офіцер 53 мехбригади отримав 10 діб на "губі"

Миколаївський райсуд виніс рішення щодо ще одного офіцера 53 окремої механізованої бригади, який безпосередньо відповідав за організацію харчування особового складу, переміщеного на Широколанівський полігон. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

Начальнику продовольчої служби бригади за халатне ставлення до служби відповідно до ст. 172-15 КУпАП призначено покарання у вигляді арешту строком 10 діб з утриманням на гауптвахті.

Ще п'ять адміністративних протоколів перебувають на розгляді в суді. Втім, вчора суд вдруге переніс розгляд справи заступника начальника по тилу оперативного командування "Схід", начальника штабу бригади та заступника командира бригади з виховної роботи. Адвокати зазначених офіцерів під різними приводами намагаються відтягнути винесення покарання їх підзахисним.

Зараз жоден з цих офіцерів не визнає своєї провини в тому, що для особового складу бригади не були створені належні умови перебування в польовому таборі, і людей фактично кинули без даху над головою, без гарячої їжі, води тощо.

Нагдаємо, що командування 53-ї мехбригади лише на п'ять діб посадили на "губу".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв