ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ще чотирьох командирів оперативного командування "Схід" та 53-ї мехбригади посадили "на губу"

Суд призначив винним покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті строком до 10 діб
Depo.Миколаїв
11 березня 2016 13:24
ФОТО: depo.ua

Миколаївський районний суд Миколаївської області розглянув ще чотири протоколи про вчинення адміністративних правопорушень за ст. 172-15 КУпАП відносно офіцерів, які безпосередньо відповідали за переміщення і облаштування особового складу 53-й окремої механізованої бригади на Широколанівському полігоні, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

Командиру бригади і його першому заступнику - начальнику штабу призначено покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті строком 10 і 8 діб відповідно.

Командиру бригади з виховної роботи та заступнику начальника по тилу оперативного командування "Схід", підлеглі яких скаржилися військовому прокурору Миколаївського гарнізону на незадовільні соціально-побутові умови в польовому таборі, суд призначив покарання у вигляді арешту з утриманням на гауптвахті строком 10 діб.

Нагадаємо, всього військовою прокуратурою Південного регіону України до суду направлено 10 адміністративних протоколів, за результатами рішень яких суд визнав винними в недбалому ставленні до служби вже 9 офіцерів оперативного командування "Схід" і осіб командного складу 53-й бригади.

Розгляд судом адміністративного протоколу, складеного військовою прокуратурою Південного регіону України, щодо ще одного офіцера триває.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв