Ще 20 тис. миколаївців проситимуть субсидію: департамент соцзахисту

Більш 46 тисяч миколаївських сімей отримують субсидії, це майже в 5 разів більше, ніж у цей же період минулого року
Depo.Миколаїв
10 жовтня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
Ще 20 тис. миколаївців проситимуть субсидію: департамент соцзахисту
Ще 20 тис. миколаївців проситимуть субсидію: департамент соцзахисту

Більш 46 тисяч миколаївських сімей отримують субсидії, за прогнозами звернеться ще близько 20 тисяч сімей, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Більш 46 тисяч миколаївських сімей отримують субсидії, це майже в 5 разів більше, ніж у цей же період минулого року. Про це під час розширеної апаратної наради розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Бондаренко: "Процес електронного обміну між департаментом і підприємствами-постачальниками послуг налагоджений. За дорученням заступника міського голови Валентина Гайдаржи обмін даними проводиться 5 разів на тиждень, щоб інформація по платежах завжди була актуальною".

17 жовтня у місті починають працювати 38 додаткових пунктів з оформлення субсидій, в які можуть звертатися городяни. Соціальні служби готові прийняти стільки городян, скільки звернеться за оформленням субсидії. У районних управліннях створено умови для оперативної роботи з новими даними, щоб не створювалися черги: "У зв'язку з підвищенням тарифу на тепло з 01.07.2016 року соціальні служби прогнозують, що за оформленням субсидії ще звернеться близько 20 тисяч сімей, ми до цього готові, до роботи залучатимемо студентів і безробітних перебувають на обліку в центрі зайнятості, - розповів директор департаменту праці та соціального захисту населення".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв