Сесію Миколаївської облради перенесли вдруге за день

В облраді не коментують, з яких причин зірвана робота сесії, як і не беруться оголошувати терміни перенесення
Depo.Миколаїв
28 жовтня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua
Сесію Миколаївської облради перенесли вдруге за день
Сесію Миколаївської облради перенесли вдруге за день

Сьогодні, 28 жовтня, сесія Миколаївської облради ознаменувалася черговим скандалом. Ще зранку заплановане засідання несподівано перенесли вдруге за день. Цього разу на невизначений термін. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Зауважимо, що о 10:00 засідання не стартувало. За півгодини стало відомо, що його перенесли нібито з технічних причин на 12 годину.

Проте вже о 12:00 повідомили, що сесію знов перенесли і цього разу на невизначений термін. При цьому у прес-службі облради не повідомляють, з яких причин це відбувається.

Крім того, прес-служба спростувала інформацію, що засідання все ж таки розпочнуть за годину. За словами речника облради, сесії не буде ані сьогодні, ані завтра.

Варто додати, що такі перенесення обурили представників різних районів, в тому числі які приїхали з найвіддаленіших куточків області. Голови РДА акцентують, що були витрачені бюджетні кошти на дорогу, а всю роботу зірвали.

За інформацією з достовірних джерел стало відомо, що переговори з різними фракціями щодо недовіри та відставки голови Миколаївської облради Вікторії Москаленко тривають. В цьому і полягають "технічні причин" зриву засідання.

Нагадаємо, що перед сесією Миколаївської облради активісти влаштували сутичку.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв