Серед миколаївських нардепів лише Корнацький ігнорує звернення громадян

ОПОРА ініціювала письмові звернення громадян до всіх шести мажоритарників, обраних до Верховної Ради від Миколаївської області
Depo.Миколаїв
24 вересня 2016 14:28
ФОТО: depo.ua
Серед миколаївських нардепів лише Корнацький ігнорує звернення громадян
Серед миколаївських нардепів лише Корнацький ігнорує звернення громадян

Громадянська мережа ОПОРА у травні – червні 2016 року ініціювала письмові звернення громадян до всіх шести мажоритарників, обраних до Верховної Ради від Миколаївської області, щоб оцінити, наскільки налагоджений зв’язок між виборцями та народними обранцями, повідомляє Depo.Миколаїв.

Так, на шість звернень було отримано п’ять відповідей. Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Борис Козир, обраний по 127-му округу, вчасно надав інформацію щодо стану виконання рішень, що були прийняті під час виїзного засідання комітету з питань транспорту Верховної Ради України 10 жовтня 2015 року, відносно перспектив розвитку морегосподарського комплексу Дніпро-Бузького регіону та транспортної інфраструктури Миколаївської області.

Народний депутат Артем Ільюк (група "Партія "Відродження"), обраний по 128-му округу, у законний термін відповів на звернення щодо ризиків приватизації заводу "Зоря – Машпроект" та підкреслив, що на законодавчому рівні буде впливати на такі рішення.
Народний депутат Олександр Жолобецький (БПП), обраний по 129-му округу, на звернення щодо проблеми створення другого дошкільного навчального закладу на території мікрорайону "Варварівка" відповів по суті та наголосив про вжиті їм заходи.

Народний депутат Андрій Вадатурський (БПП), обранець від 130-го округу, протягом 30-ти днів та по суті відповів на звернення щодо стану доріг свого округу та прозвітував про всі свої ініціативи та законопроекти задля поліпшення стану доріг.

Народний депутат Олександр Лівік (БПП), обраний по округу №131, на звернення щодо доцільності переходу на альтернативні джерела енергії вчасно та по суті прозвітував про свої законодавчі ініціативи, п’ять з яких безпосередньо стосуються виробництва електроенергії з альтернативних джерел.

Лише народний депутат Аркадій Корнацький (БПП), обраний у парламент по 132-му округу, до нинішнього часу на звернення не відповів.

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що згідно з законом "Про статус народного депутата України", кожен громадянин має право написати звернення до нардепа, який зобов’язаний розглядати звернення протягом 30 днів з часу їхнього отримання та вживати заходів для виконання пропозицій громадян та їх законних вимог.+

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв