Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт

За словами мера, поки сайт не заблоковано, немає сенсу замальовувати рекламу "спайсів"
Depo.Миколаїв
4 серпня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт
Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич пообіцяв звернутися до провайдерів та мобільних операторів, щоб заблокувати сайт, з якого продають "спайси" та "мікси". Про це він заявив вчора, 3 серпня, на мітингу проти поширення наркотиків та бездіяльності правоохоронців, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сєнкевич не бачить сенсу в замальовувані написів з наркорекламою, яких по місту сотні, адже на їхньому місці напишуть нові. На думку мера, потрібно блокувати сайт. Як ITшник він бачить це можливим на рівні файрволу, для чого потрібні звернення СБУ, а також заблокувати Інтерполом на рівні світових DNS-серверів, адже наркосайти зареєстровані за кордоном. 

"Важливо заблокувати сайт. Відпрацювати оперативний механізм з тим, як будуть з'являтися нові сайти або телефони, навчитися їх блокувати на рівні СБУ. Нові телефони в базах мають моментально бути заблоковані. Тоді можна буде почати написи замальовувати", - сказав Сєнкевич.

За його словами, він звернеться до інтернет-провайдерів і мобільних операторів Миколаївщини, щоб заблокувати наркосайти. 

"Я звернуся до мобільних операторів, інтернет-провайдерів, які перебувають на території Миколаївської області, з проханням заблокувати ці веб-сайти на рівні файрволу, тобто щоб неможна було відкривати ці сайти або редиректи були на гугл, наприклад, чи на сайт Міністерства охорони здоров'я", - додав мер.

За словами Сєнкевича, відповіді на звернення до ГПУ щодо блокування сайту поки немає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв