Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт

За словами мера, поки сайт не заблоковано, немає сенсу замальовувати рекламу "спайсів"
Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт
Сєнкевич звернеться до провайдерів Миколаєва, щоб заблокувати наркосайт

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич пообіцяв звернутися до провайдерів та мобільних операторів, щоб заблокувати сайт, з якого продають "спайси" та "мікси". Про це він заявив вчора, 3 серпня, на мітингу проти поширення наркотиків та бездіяльності правоохоронців, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сєнкевич не бачить сенсу в замальовувані написів з наркорекламою, яких по місту сотні, адже на їхньому місці напишуть нові. На думку мера, потрібно блокувати сайт. Як ITшник він бачить це можливим на рівні файрволу, для чого потрібні звернення СБУ, а також заблокувати Інтерполом на рівні світових DNS-серверів, адже наркосайти зареєстровані за кордоном. 

"Важливо заблокувати сайт. Відпрацювати оперативний механізм з тим, як будуть з'являтися нові сайти або телефони, навчитися їх блокувати на рівні СБУ. Нові телефони в базах мають моментально бути заблоковані. Тоді можна буде почати написи замальовувати", - сказав Сєнкевич.

За його словами, він звернеться до інтернет-провайдерів і мобільних операторів Миколаївщини, щоб заблокувати наркосайти. 

"Я звернуся до мобільних операторів, інтернет-провайдерів, які перебувають на території Миколаївської області, з проханням заблокувати ці веб-сайти на рівні файрволу, тобто щоб неможна було відкривати ці сайти або редиректи були на гугл, наприклад, чи на сайт Міністерства охорони здоров'я", - додав мер.

За словами Сєнкевича, відповіді на звернення до ГПУ щодо блокування сайту поки немає.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв