Сєнкевич заявив, що охочих переробляти миколаївське сміття більше 10 компаній

Миколаївський полігон заповнений на 87%: потрібно терміново будувати завод
Depo.Миколаїв
15 вересня 2016 10:44
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич заявив, що охочих переробляти миколаївське сміття більше 10 компаній
Сєнкевич заявив, що охочих переробляти миколаївське сміття більше 10 компаній

Сьогодні, 15 вересня, у Миколаєві відбувається "сміттєвий форум". Зважаючи на гучний скандал з одноосібним рішенням мера Миколаєва Олександра Сєнкевича про захоронення львівського сміття на місцевому полігоні, який заповнений на 87%, питання будівництва сміттєпереробного заводу стоїть досить гостро, повідомляє Depo.Миколаїв

Коментарях журналістам Сєнкевич заявив, що забезпечить все від нього залежне, щоб питання було вирішене найближчим часом: "Я собі ставлю завдання забезпечити всі можливі умови і всі необхідні документи і т.п. для процедури з боку міста, щоб будівництво цього заводу розпочалось найближчим часом. Авжеж необхідно  враховувати те, що буде процедура проектування, виділення землі та інші юридичні нюанси, але сьогоднішній форум, який готувався 5 місяців, була пророблена дуже велика робота, показує волю мене як міського голови і волю міста, що ми хочемо перероблювати своє сміття, а не просто його захоронювати на нашому полігоні". 

Мер Миколаєва додав, що охочих побудувати у місті сміттєпереробний завод вдосталь. До нього вже звернулось більше 10 компаній: "За весь час поки я міський голова до мене приходило 10, а може і більше компаній, кожна з яких хотіла запропонувати будівництво сміттєпереробного заводу. Сьогоднішній форум - це показник того, що я хочу даний процес вивести в публічну площину, відкриту площину, щоб всі бачили, хто ці люди, які технології вони пропонують, який в них є досвід і як скоро вони готові приступити до роботи".

Сєнкевич вважає, що "сміттєвий скандал лише зіграв на руку місту, адже люди та можновладці звернули увагу на проблему: "Нещодавній штучно розгорнутий скандал з приводу чотирьох машин, які приїхали з Львова зі сміттям, він, насправді, зіграв лише на руку, тому що звернув увагу миколаївців на ту проблему, яка існує в нашому місті. Це проблема захоронення твердих побутових відходів, а не їх переробка. Я дуже радий, що у зв'язку з цим форумом та попередніми подіями, увага миколаївців та народних депутатів і депутатів всіх місцевих рівнів, обласних буде прикуте до цього звалища. Нам необхідно прозоро вибрати виконувача робіт, прозоро та доступно виконати цю роботу і запустити в роботу цей завод". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв