Сєнкевич відповів на звинувачення депутатів Миколаївської облради в безвідповідальності

За словами мера, депутати зробили популістькі заяви, але самі не поцікавилися, як місто допомагає обласному підприємству
Depo.Миколаїв
23 вересня 2016 19:35
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич відповів на звинувачення депутатів Миколаївської облради в безвідповідальності
Сєнкевич відповів на звинувачення депутатів Миколаївської облради в безвідповідальності

На сесії Миколаївської облради, яка тривала майже 10 годин, депутати лише під вечір пригадали про питання облтеплоенерго та звинуватили мера Олександра Сєнкевича в тому, що він проігнорував сесію. В коментарі Depo.Миколаїв міський голова розповів, чому так і не виступив на засіданні.

Сєнкевич зазначив, що він був на сесії Миколаївської облради, але не став сидіти там протягом всього багатогодинного засідання, оскільки йому потрібно було вирішувати питання міста. Власне те, як депутати облради сьогодні працювали, міський голова називає неробочим станом.

За словами мера, йому потрібно було призначити конкретний час для виступу на засіданні. "Я був на депутатській комісії щодо цього питання (заборгованість по зарплатні "Миколаївоблтеплоенерго" - ред.). Я був на колегії в облраді щодо цього питання. Всюди доповідав. Більш того, на засіданні Асоціації міст України я також звертався щодо цього питання і до керівництва НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг - ред.) ми постійно це питання моніторимо. І незадовільна робота комунального підприємства обласного зараз легла на плечі міста", - зазначив мер.

Місто на сьогодні надає через виконком допомогу "Миколаївоблтеплоенерго" з матеріального резерву, щоб підприємство могло підготуватися до опалювального сезону. Проте, як зауважив мер, депутати облради про це не пригадали на сесії: "Замість цього жоден з депутатів, які там були обурені, на жодній зустрічі - ані в Кабміні, ані НКРЕКП, ані у нас на виконкомі - не був. Зате популістські звинувачення Сєнкевича у роботі обласного підприємства на сесії обласної ради вони робити можуть", - додав мер.

У відповідь на критику Сєнкевич запрошує депутатів обради повернутися у конструктивне русло та прийти на апаратну нараду міськради, яке відбудеться у понеділок.

Нагадаємо, що депутати облради звинуватили мера в безвідповідальності та тому, що він проігнорував сесію та інтереси "Миколаївоблтеплоенерго".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв