Сєнкевич увійшов в ТОП-5 найактивніших мерів у "Фейсбуці"

У мера Миколаєва більше 13 тис. підписників та друзів на "Фейсбуці"
Depo.Миколаїв
14 липня 2016 11:45
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич увійшов в ТОП-5 найактивніших мерів у "Фейсбуці"
Сєнкевич увійшов в ТОП-5 найактивніших мерів у "Фейсбуці"

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич потрапив у ТОП-5 найактивніших користувачів соціальної мережі "Фейсбук". Відповідний рейтинг склав digitalpolitics.club, передає Depo.Миколаїв.

Практично всі керівники обласних центрів ведуть активне життя в Facebook. Своїми силами, силами своїх помічників і прес-служб - не важливо, головне, що люди, яким довірили керувати регіональними центрами, намагаються бути відкритими для звичайних громадян.

"Не у всіх правда виходить, але це поки ... Ми знайшли і порівняли акаунти всіх мерів обласних центрів (крім Луганська і Донецька зі зрозумілих причин). Єдиний міський голова, якого ми не змогли знайти, - керівник Полтави, Олександр Мамай. Очікувано, перемогу здобув мер Дніпра - Борис Філатов. Він вже давно став одним з найпопулярніших блогерів України і є, на нашу суб'єктивну думку, наочним прикладом успішної передвиборчої кампанії в Facebook. Дуже здивував мер Чернівців Олексій Каспрук. Глава самого маленького обласного центру, з менш ніж 40 000 активних користувачів Facebook в місяць, зумів залучити на свої сторінки більш 10 000 чернівчан", - пишуть організатори дослідження.

Сєнкевич увійшов в ТОП-5 найактивніших мерів у "Фейсбуці" - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв