Сєнкевич розповів, чому Казакову обрали секретарем Миколаївської міськради

За словами мера, кандидатура була компромісною і Казкова відрізняється відсутністю емоційності та бізнесовим підходом до роботи
Depo.Миколаїв
9 листопада 2016 14:15
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич розповів, чому Казакову обрали секретарем Миколаївської міськради
Сєнкевич розповів, чому Казакову обрали секретарем Миколаївської міськради

Після обрання секретаря міськради почав налагоджуватися діалог між мером та депутатами. Кандидатуру Тетяни Казакової погодили всі фракції. Про це заявив мер Олександр Сєнкевич в ефірі програми "Добрий вечір" на "Ніс-ТВ" , повідомляє Depo.Миколаїв.

За словами Сєнкевича, кожну кандидатуру обговорювали у фракціях та піддавали критиці. Кандидатуру Казакової він назвав досить компромісною, зокрема вона не заплямувала репутацію в обговоренні будь-яких емоційних і критичних питань. "Вона не показувала себе як якийсь критичний боєць за якісь критичні ідеали. Це людина, яка конструктивно працювала у бюджетній комісії, були конструктивні пропозиції. Від багатьох депутатів і навіть, напевно, від міського голови її відрізняє відсутність емоційності та чисто бізнесовий підхід. Так, є проблема - треба вирішувати. Думаю, що ось ці її якості і оцінили депутати міської ради ", - сказав мер.

Він також зазначає, що зараз активно налагоджується діалог між ним і депутатами: раніше потрібно було говорити з народними обранцями. "Треба відверто сказати, що дійсно не вистачало діалогу між міським головою та депутатським корпусом, але пов'язано це було з тим, що величезний вал проблем, який накопичувався десятиліттями і в який мені потрібно було вникати, забирав час для того, щоб поспілкуватися з депутатами. На сьогоднішній день я вже контактую з секретарем, вона контактує з депутатами і обсяг інформації звужується, отримуємо її дозовано і, скажімо так, такий місток між головою і депутатами як секретар вже починає працювати", - зазначив Сєнкевич.

Нагадаємо, що міськрада обрала секретаря міськради, віце-мерів та виконком після року роботи.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв