Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації

Екс-голова району Петро Мовчан пішов на пенсію
Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації
Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації

Сьогодні, 20 липня, міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу адміністрації Інгульського району новопризначеного керівника - Олександра Березу. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич подякував за роботу колишньому голові Інгульської адміністрації Петру Мовчану, який нещодавно вийшов на пенсію, і привітав Олександра Березу із новою відповідальною посадою.

Міський голова висловив переконання, що новий керівник адміністрації зможе у повній мірі реалізувати і розвинути потенціал Інгульського району. Сєнкевич відзначив позитивні зміни, які останнім часом сталися у цьому районі. І при цьому закликав колектив адміністрації посилити роботу з благоустрою: "Я рекомендую посилити роботу, по максимуму дати результат, щоб Інгульський район вирвався у лідери".

На думку мера Миколаєва, на районні адміністрації покладено відповідальне завдання - розвивати і упорядковувати закріплену територію. Він закликав Олександра Березу проявляти ініціативу, порушувати перед керівництвом міста проблемні питання, які складно вирішити на рівні району.

Слід додати, що за інформацією у ЗМІ, Береза працював штатним радником в нардепа Олександра Жолобецького

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв