Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації

Екс-голова району Петро Мовчан пішов на пенсію
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації
Сєнкевич призначив нового очільника Інгульської адміністрації

Сьогодні, 20 липня, міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу адміністрації Інгульського району новопризначеного керівника - Олександра Березу. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич подякував за роботу колишньому голові Інгульської адміністрації Петру Мовчану, який нещодавно вийшов на пенсію, і привітав Олександра Березу із новою відповідальною посадою.

Міський голова висловив переконання, що новий керівник адміністрації зможе у повній мірі реалізувати і розвинути потенціал Інгульського району. Сєнкевич відзначив позитивні зміни, які останнім часом сталися у цьому районі. І при цьому закликав колектив адміністрації посилити роботу з благоустрою: "Я рекомендую посилити роботу, по максимуму дати результат, щоб Інгульський район вирвався у лідери".

На думку мера Миколаєва, на районні адміністрації покладено відповідальне завдання - розвивати і упорядковувати закріплену територію. Він закликав Олександра Березу проявляти ініціативу, порушувати перед керівництвом міста проблемні питання, які складно вирішити на рівні району.

Слід додати, що за інформацією у ЗМІ, Береза працював штатним радником в нардепа Олександра Жолобецького

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв