Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"

Мер підкреслив, що чекає від всіх нових керівників КП пропозиції щодо стратегії розвитку підприємств
Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"
Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"

Сьогодні, 5 серпня, міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва" нового керівника - Єгора Анатолійовича Бедакова, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич відзначив, що призначив Єгора Бедакова з випробувальним терміном 4 місяці, через цей час мер пообіцяв зустрітися з колективом і почути його думку про роботу нового керівника. Також мер говорив про перспективи: "Надалі я бачу ваше підприємство як управління капітального будівництва, до функціональних обов'язків якого належить все будівництво в місті. Викладачі та медики не повинні займатися будівництвом, вони будуть виступати замовниками, а ви - генпідрядником".

Колектив підприємства говорив про великі навантаження й необхідність розширення штату. Олександр Сєнкевич доручив новому директору вивчити це питання і внести пропозиції.

Мер підкреслив, що чекає від всіх нових керівників КП пропозиції щодо стратегії розвитку підприємств, в тому числі й від Єгора Бедакова, а також націлив колектив на велику роботу, оскільки у міської влади є «будівельні» плани.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв