Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"

Мер підкреслив, що чекає від всіх нових керівників КП пропозиції щодо стратегії розвитку підприємств
Depo.Миколаїв
5 серпня 2016 13:10
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"
Сєнкевич призначив нового керівника КП "Капітальне будівництво Миколаєва"

Сьогодні, 5 серпня, міський голова Олександр Сєнкевич представив колективу КП "Капітальне будівництво міста Миколаєва" нового керівника - Єгора Анатолійовича Бедакова, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Олександр Сєнкевич відзначив, що призначив Єгора Бедакова з випробувальним терміном 4 місяці, через цей час мер пообіцяв зустрітися з колективом і почути його думку про роботу нового керівника. Також мер говорив про перспективи: "Надалі я бачу ваше підприємство як управління капітального будівництва, до функціональних обов'язків якого належить все будівництво в місті. Викладачі та медики не повинні займатися будівництвом, вони будуть виступати замовниками, а ви - генпідрядником".

Колектив підприємства говорив про великі навантаження й необхідність розширення штату. Олександр Сєнкевич доручив новому директору вивчити це питання і внести пропозиції.

Мер підкреслив, що чекає від всіх нових керівників КП пропозиції щодо стратегії розвитку підприємств, в тому числі й від Єгора Бедакова, а також націлив колектив на велику роботу, оскільки у міської влади є «будівельні» плани.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв