Сєнкевич пояснив, чому у миколаївців вдома досі холодно

За словами мера, до завтра у місті планують включити всі котельні
Depo.Миколаїв
18 жовтня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич пояснив, чому у миколаївців вдома досі холодно
Сєнкевич пояснив, чому у миколаївців вдома досі холодно

Вже декілька днів миколаївці невпинно скаржаться на холоднечу в дитячих садках, школах, лікарнях та будинках. Централізоване опалення досі не включили, а будинки вже охололи. Мер у "Фейсбуці" написав, чому досі немає тепла, повідомляє Depo.Миколаїв.

Олександр Сєнкевич зазначає, що вчора, 17 жовтня, був перший день, коли могли офіційно пустити тепло в оселі Миколаєва: середньодобова температура становила+8оС протягом трьох днів. Проте цього не зробили: "Але була одна проблема - відсутність номінацій (лімітів) по газу у наших теплогенеруючих організацій. Тому що НАК "Нафтогаз" пропонував свідомо "вбивчі" для підприємств умови договору. Фактично ОКП "Облтеплоенерго", отримуючи газ, повинно було розраховуватися за поставлений газ протягом місяця. А оплата від населення і доплати з бюджету приходять в перебігу наступного", - пише мер.

За його словами, через прострочки "Облтеплоенерго" має сплатити штрафи та пені, а до лютого отримали б відключення газу на котельних. Процес підписання договору між "Нафтогазом" і "Облтеплоенерго" і ТЕЦ триває з квітня. "Договору немає і сьогодні, з одного боку підписаний йде з Києва. Вчора в телефонній розмові пояснив позицію міста Геннадію Зубко та Володимиру Гройсману. Отримав підтримку в "спілкуванні" з монополістом", - зазначив Сєнкевич.

Як він повідомляє, сьогодні почали пуск тепла в соціальні установи. А до завтрашнього вечора планують включити всі котельні.

Нагадаємо, що мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв