Сєнкевич потрапив до ТОП-5 антирейтингу мерів України

Мер Миколаєва опинився на другому місці, хоч більшість "мінусів" за нього віддали жителі інших міст
Depo.Миколаїв
8 листопада 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич потрапив до ТОП-5 антирейтингу мерів України
Сєнкевич потрапив до ТОП-5 антирейтингу мерів України

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич посів друге місце у рейтингу найгірших мерів. Голосування за нагірших міських голів України стало не тільки майданчиком для вираження думки українців, але перетворилося і на поле битви хакерів. Про це повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Politeka."

Голосування тривало з 25 жовтня по 7 листопада, і бали мерам можна було виставити по мінусовій шкалою, де - 1 бал - найкраща оцінка, а - 5 балів - найгірша. Видання повідомляє, що за два тижні, поки проходило опитування, на сторінку здійснювалися хакерські атаки, а боти накручували голоси. 

Станом на ранок 7 листопада п'ятірка гірших мерів виглядала наступним чином: Віталій Кличко (Київ): -45 475 балів, Геннадій Кернес (Харків): -30 219 балів, Геннадій Труханов (Одеса): -25 788 балів, Олександр Сєнкевич (Миколаїв): -19 697, Борис Філатов (Дніпро): -15 156. Такі результати отримали через накрутку, тому результати обнулили до стану на 18:00 1 листопада. Після цього випадку захист сторінки посилили. Але спроби злому не припинялися. Також відбувалася і накрутка голосів.

Видання констатує, що боти накручували голоси не всім. В першу чергу від них дісталося Геннадію Кернесу, Володимиру Ніколаєнку, Олександру Сімчишину, Андрію Райковичу, Віталію Кличку, Андрію Садовому, Олександру Сєнкевичу, Геннадію Труханову, Олександру Мамаю і Володимиру Хомку. Заходи здійснювалися з різних країн, і у випадку з кожним мером накрутка відбувалася з різних IP-адрес. Але обчислити найактивніших ботів було не важко. Топ-3 фабрик з накрутки виглядає наступним чином: Petersburg Internet Network ltd, Limited Liability Company Astelit, Transit Telecom LLC.

Після "вичищення" статистики від всіх "накруток" результати отримали такі. Олександр Сєнкевич опинився на другому місті. Його обігнав лише мер Києва Віталій Кличко. Варто зазначити те, що з Миколаєва прийшли тільки 1864 "мінусів", тоді як Сєнкевич отримав в десять разів більше поганих балів. Тобто свою антипатію до мерів тих чи інших міст жителі України не приховували, і щедро роздавали негативні бали за різних міських голів.

Сєнкевич потрапив до ТОП-5 рейтингу антимерів України

Щодо Сєнкевича політолог Дмитро Кириленко не виключає, що такий рейтинг є політичним, щоб виставити мера в невигідному світлі.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв