Сєнкевич побоюється мерських амбіцій нового секретаря Миколаївської міськради

Олександр Сєнкевич заявив, що претендент на посаду секретаря не має мати мерських амбіцій
Depo.Миколаїв
29 вересня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич побоюється мерських амбіцій нового секретаря Миколаївської міськради
Сєнкевич побоюється мерських амбіцій нового секретаря Миколаївської міськради

Сьогодні, 29 вересня, в ході чергової сесії міськради мер міста  зняв з себе відповідальність за вибори нового секретаря міськради. Олександр Сєнкевич заявивив, що в сесійному залі занадно багато гідних претендентів, тож питання "має вирішити море", повідомляє Depo.Миколаїв.

Голова фракції "Опозиційного блоку" Ігор Дятлов запитав, чи готовий мер підтримати будь-яку кандидатуру, яку запропонують депутати: "Якщо право  внесення кандидатури секретаря міськради  все-таки залишається за депутатським корпусом, скажіть, будь ласка, чи готові ви поставити свій підпис як мер під будь-якою  кандидатурою, яку запропонує депутатський корпус? Якщо так, то я думаю, що депутати займуться  виключно даним питання та в найкоротший термін запропонують кандидатуру, щоб покращити роботу депутатського корпусу". 

Переклавши відповідальність на депутатів, які мають зібрати 27 підписів за того чи іншого кандидата, Сєнкевич заявив, що не готовий поставити свій підпис аби за кого: "Я ще раз хочу сказати, що в принципах мого визначення депутата, я вже висував такого кандидата, повинно бути: 

1. Порядність. Тут сьогодні присутні всі порядні депутати. В будь-якому випадку я на це сподіваюсь. 

2. Повага серед інших депутатів в депутатському корпусі. тут також достатньо таких людей. 

3. Відсутність мерських амбіцій. Ця людина не повинна сидіти і чекати, щоб увіткнути мені в спину ножа, коли я відвернусь. І зробити це в найбільш непідходящий момент для міста. 

4. Ця людина повинна консолідувати навколо себе депутатів, які будуть голосувати  за нього як за кандидатуру. я не хочу сюди виставляти людей, які потім просто, скажемо так, йшли і за яких просто не голосували. Таке вже було в цьому залі, тут немає нічого страшного, але мені хотілось би, щоб це була кандидатура, яку я би вніс з впевненістю, що є розуміння в депутаському корпусі". 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв