Сєнкевич обіцяє пустити тролейбус до 2018 року в Корабельний район

Прокласти лінії планують до середини наступного року: стовпи, які також призначені для освітлення, почали монтувати
Depo.Миколаїв
3 листопада 2016 16:10
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич обіцяє пустити тролейбус до 2018 року в Корабельний район
Сєнкевич обіцяє пустити тролейбус до 2018 року в Корабельний район

У Миколаєві збираються запустити тролейбус у віддаленний Корабельний район. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі міськради.

На пр. Боговленському, на перегоні, почали зводити стовпи для освітлення. Оскільки планується прокласти тролейбусну гілки від кільця на площі Перемоги до Жуковського кільця, стовпи рознесли по краях дороги. Пізніше там буде натягнута контактна мережа для тролейбусів.

Мер Олександр Сєнкевич озвучив, коли планується запустити тролейбус: "Вже на початку наступного року розпочнемо проектувальні роботи, думаю, до середини року почнемо і безпосередньо прокладення лінії, а до 2018 року - замість обіцянок люди отримають тролейбус до Жуковського кільця", - пообіцяв мер.

Слід додати, що запустити тролейбуси в Корабельний район обіцяв вже не перший мер. Покійний Володимир Чайка хотів побудувати тролебусну лінію ще у 2008 році. Його послідовник Юрій Гранатуров те саме казав у 2014 році, коли зустрічався з жителями Миколаєва у рамках розпіареної програми "Миколаївський двір", яку він просував під вибори.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв