Сєнкевич назвав себе одним з головних ньюзмейкерів у Миколаєві

"Опоблоківець" почав під час сесії допитувати мера, скільки він платить, щоб про нього писали ЗМІ
Depo.Миколаїв
1 липня 2016 11:43
ФОТО: depo.ua
Сєнкевич назвав себе одним з головних ньюзмейкерів у Миколаєві
Сєнкевич назвав себе одним з головних ньюзмейкерів у Миколаєві

Під час сесії міськради, сьогодні, 1 липня, "опоблоківець" Анатолій Дюмін знов влаштував бенефіс та вирішив підколоти мера. Депутат почав активно цікавитися, скільки мер заплатив, що в нього постійно беруть інтерв'ю. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

Після свого незадоволення тим, що досі не обрано секретаря міськради, Дюмін перейшов у словесний "бокс" з приводу висвітлення діяльності мера у ЗМІ та почав "переживати", що мер виносить гроші з родини: "Ви не заперечуєте, що ви людна небідна, але звідки ж стільки грошей на ЗМІ у нашого мера і з яких джерел все це оплачується? Яку газету не відкриєш - ваше інтерв'ю. Де якийсь сайт - ваше інтерв'ю. Які ж це гроші? Ви що? Ваша сім'я їх недоотримує, чи це з бюджету гроші?", - сказав "опоблоківець".

Такі заяви депутата викликали сміх у сесійній залі. Сєнкевич знайшов що відповісти: "Я голова виконавчої влади міста Миколаєва, мер, міський голова, і я себе вважаю одним із головних ньюзмейкерів в місті. Для того, щоб дії, які я здійснюю, хороші вони чи погані - цьому даватимуть оцінку мешканці міста, - мені не обов'язково платити гроші. Мені просто потрібно працювати. Висвітлення в ЗМІ проводиться безкоштовно. Я не витратив жодної копійки. Більше того, я вважаю, що не повинен міський голова чи депутат платити гроші за те, щоб його діяльність висвітлювалась. Потрібно просто робити свою роботу".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв