Сакварелідзе прокоментував можливість очолити Миколаївську ОДА

Сакварелідзе вважає, що досягти реальних змін в одній області без структурних змін у державі неможливо
Depo.Миколаїв
15 червня 2016 15:05
ФОТО: depo.ua
Сакварелідзе прокоментував можливість очолити Миколаївську ОДА
Сакварелідзе прокоментував можливість очолити Миколаївську ОДА

Вчора у Миколаєві пройшла чергова акція за відставку вже екс-голови Миколаївської ОДА Вадима Мерікова. Одним з потенційних претендентів на цю посаду активісти називають Давида Сакварелідзе, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сьогодні політик вже прокоментував можливість зайняти посаду Мерікова та подякував активістам за довіру: "Сьогодні дізнався про акцію, яка вчора пройшла в Миколаєві з вимогою відправити у відставку губернатора, голову обласної поліції і обласного прокурора. Мені безумовно дуже приємно, що місцеві активісти хотіли б бачити мене на посаді голови Миколаївської ОДА. Я щиро вдячний їм за таку довіру і високу оцінку - це для мене велика честь. Значить, все, чим наша команда займалася останні півтора року, було дійсно важливо і потрібно, не дивлячись на той обмежений ресурс і мінімальний вплив на ситуацію в цілому, які ми мали". 

Сакварелідзе вважає, що досягти реальних змін в одній області без структурних змін у державі неможливо: "На жаль, мушу визнати, що виходячи саме з придбаного вже досвіду роботи на державній службі в Україні, я абсолютно чітко усвідомлюю, що навіть в разі мого призначення на згадану посаду, що, звичайно, абсолютно нереалістично на сьогоднішній момент, зробити реальний прорив тільки в однієї області, без загальнонаціональних змін і при відсутності політичної волі тих, хто має повноваження для таких кадрових рішень, не представляється можливим". 

Нагадаємо, що сьогодні Президент України Петро Порошенко оголосив про те, що Вадим Меріков пішов з посади за власним бажанням. 

Сакварелідзе прокоментував можливість очолити Миколаївську ОДА - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв