Рятувальники досі не знайшли тіло миколаївського фотографа

Другий день пошуків тіла фотографа Юрія Першина результату не дав
Depo.Миколаїв
10 жовтня 2016 12:47
ФОТО: depo.ua
Рятувальники досі не знайшли тіло миколаївського фотографа
Рятувальники досі не знайшли тіло миколаївського фотографа

Ще 8 жовтня на річці Південний Буг, в районі Варваровського моста, сталася надзвичайна подія на водному об’єкті. Відомий миколаївський фотограф Юрій Першин, проводячи зйомку на борту яхти, яка приймала учать у регаті, впав у воду та зник безвісти. Рятувальники не змогли знайти митця на воді та підключили до пошуків водолазів, повідомляє Depo.Миколаїв.

Для проведення робіт за призначенням залучалися чергова зміна аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ДСНС. Пошуки ускладнювали погодні умови, наявність течії, глибина та замученість дна річки.

Рятувальники повідомили, що 9 жовтня пошук було продовжено водолазним відділенням 10 взводу ДВГРЗ на човні "Прогрес-4" та черговою зміною АРЧ на човні "Колібрі". Проводилось обстеження дна та зовнішній огляд водної акваторії. Вздовж берегової лінії проводив інспектування інспекторський склад Заводського та Центрального районів. Другий день пошуків результату не дав. 

10 жовтня роботи поновлено. Працює водолазний розрахунок та проводиться зовнішнє інспектування акваторії річки та берегу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв