ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рятівники гасили "пожежу" на Южно-Українській АЕС

Умовну пожежу було зафіксовано на двох позначках машинної зали
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 19:53
ФОТО: depo.ua
Рятівники гасили "пожежу" на Южно-Українській АЕС
Рятівники гасили "пожежу" на Южно-Українській АЕС

Сьогодні, 29 квітня на ЮУАЕС пройшли тренувальні тактико-спеціальні навчання на тему "Гасіння пожежі на енергетичних об'єктах". Тренування було організовано на території машинної зали третього енергоблока Южно-Української АЕС, передає Depo.Миколаїв.

ЗГІДНО З ТАКТИЧНИМ ЗАДУМОМ, у перебігу пусконалагоджувальних операцій на турбогенераторі внаслідок низки послідовних подій сталися розлив і займання масла системи змащення турбіни. УМОВНУ пожежу було зафіксовано на двох позначках машинної зали. Загальна площа займання склала 150 кв. метрів.

До участі в навчаннях залучалися 8 одиниць техніки та близько 50 бійців особового складу трьох пожежних частин южноукраїнського Державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), а також персонал АЕС. Головне завдання тренування - напрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а також взаємодії об'єктового штабу, штабу пожежогасіння та інших служб, що беруть участь у навчаннях. Учасники заходу на практиці відпрацьовували навички боротьби з вогнем, охолодження діючих елементів обладнання, а також порятунку та евакуації людей.

Тренувальні тактико-спеціальні навчання на АЕС - плановий щоквартальний захід. Підбиваючи його підсумки, заступник начальника обласного Управління реагування на НС підполковник Юрій Слющенко, який виступав у перебігу навчань як спостерігач, зазначив, що учасники практичного тренування з поставленим завданням впоралися успішно. Програму навчань виконано в повному обсязі. Юрій

Слющенко відзначив добру взаємодію пожежників і персоналу АЕС: "Завдяки злагодженим зусиллям, а також використанню сучасних видів пожежної техніки - аварійно-рятувального автомобіля, насосно-рукавної станції, автомобіля газодимозахисної служби та іншого устаткування - поставлене завдання було виконане протягом години. Учасники навчань заслужили на оцінку "добре".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв