Рятівна кров: миколаївські пожежники стали донорами

Співробітники Миколаївської Служби порятунку долучилися до акції "Твоя кров – рятівна!
Depo.Миколаїв
14 вересня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua
Рятівна кров: миколаївські пожежники стали донорами
Рятівна кров: миколаївські пожежники стали донорами

Істина про те, що життя – це найцінніший дар та скарб на всьому світі, вогнеборці розуміють, як ніхто. Їм неодноразово доводилося виривати із лап смерті життя людей, бачити біль та горе від втрати близьких. Співробітники Служби порятунку не з почутого знають, як легко доля може забрати життя та скільки зусиль потрібно аби його зберегти, передає Depo.Миколаїв.

Саме тому рятувальники завжди, у будь-якій складній життєвій ситуації, прагнуть допомогти тим, хто опинився в біді та використовують для цього будь-яку нагоду та можливість.

Так, 14 вересня співробітники Миколаївської Служби порятунку  долучилися до акції "Твоя кров – рятівна!", яка була ініційована Всеукраїнською молодіжною громадською організацією "Асоціація молодих донорів України" та приурочена до професійного свята -  Дня рятувальника.

В рамках заходу понад 30 співробітників апарату Головного управління та підпорядкованих підрозділів Миколаївського гарнізону оперативно-рятувальної служби прийшли до Обласної станції переливання крові, де на добровольчих засадах здали кров.

Т.в.о. начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області Микола Панасенко зазначив: "Покликання кожного співробітника ДСНС – рятувати людей . І якщо вже нам доводиться боротися із  люттю стихій, заради цієї мети, то надати посильну допомогу, здавши кров для онкохворих дітей або дорослих, ми просто повинні. Тішить те, що чимало наших співробітників відгукнулося. Це в черговий раз підтверджує факт, що ми прийшли на службу заради досягнення головної мети – захисту і збереження життя та здоров’я людей!".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв