Ряди МФК "Миколаїв" поповнили п'ять нових футболістів

Повернувся в розташування "Миколаєва" й захисник Сергій Любчак, який цього літа перебував на перегляді в "Нафтовику-Укрнафті"
Depo.Миколаїв
20 липня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Ряди МФК "Миколаїв" поповнили п
Ряди МФК "Миколаїв" поповнили п'ять нових футболістів

МФК "Миколаїв" оголосив заявку на наступний сезон, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Миколаївські новини". 

В порівнянні з минулим чемпіонатом склад команди поповнили п'ять нових футболістів. Раніше наставник "муніципалів" Руслан Забранський повідомляв, що переведений до головної команди нападник Іван Морозов. Крім нього новобранцями колективу стали захисники Дмитро Назаренко і Віталій Павлов, а також півзахисники Сергій Гвоздевич і Богдан Сокіл.

Відзначимо також, що повернувся в розташування "Миколаєва" й захисник Сергій Любчак, який цього літа перебував на перегляді в "Нафтовику-Укрнафті".

Додамо, що останніми клубами Назаренка, Павлова і Гвоздевича були криворізький "Гірник", а Сокіл виступав в сумській "Барсі".

Заявка МФК "Миколаїв" на першу частину сезону:

Воротарі: Амір Агаларов, Олексій Майборода, Роман Чумак.

Захисники: Юрій Буличов, Сергій Гвоздевич, Сергій Любчак, Дмитро Назаренко, Віталій Павлов, Дмитро Сартіна, Богдан Сокіл.

Півзахисники: Юрій Батюшин, Артем Бессалов, Євген Вітенко, Андрій Ковальов, Дмитро Кошелюк, Віталій Момот, Антон Муховиков, Валерій Рогозінський, Ваге Саркісян.

Нападники: Віктор Берко, Іван Морозов.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв