Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання

Кращим бійцям бригади з нагоди свята високо мобільних повітряно-десантних військ вручили відзнаки та нагороди Міноборони, Генштабу та командира бригади
Depo.Миколаїв
2 серпня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання
Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання

У Миколаєві в День ВДВ відбулись тактико-спеціальні навчання особового складу 79 –ої окремої десантно- штурмової бригади, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі АДА.

Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання - фото 1

Вони відбулись на військовому полігоні поблизу Тернівки. Кращим бійцям бригади з нагоди свята високо мобільних повітряно- десантних військ вручили відзнаки та нагороди Міністерства оборони, Генерального штабу та командира бригади. Гостям продемонстрували фігури вищого пілотажу у виконанні гелікоптера Мі-24 спеціалізованого високо маневреного гвинтокрилого повітряного танку. Концепція ударного гелікоптера передбачає тісну взаємодію з бронетанковими та піхотними частинами під час широкомасштабного воєнного конфлікту.

Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання - фото 2

Сьогодні він стоїть на озброєнні низки країн, в тому числі і України. Тактико-спеціальні навчання включали також демонстрацію й інших важливих елементів: рукопашного бою, повітряного десантування тощо.

Рукопашний бій та десантування: у Миколаєві відбулись військові навчання - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв