Розслаблятися нам не можна, - тренер лідерів чемпіонату Миколаєва з футболу

"Інваспорт" впевнено лідирує в аматорській лізі. У десяти матчах лідер втратив всього лише два очки
Depo.Миколаїв
18 липня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua
Розслаблятися нам не можна, - тренер лідерів чемпіонату Миколаєва з футболу
Розслаблятися нам не можна, - тренер лідерів чемпіонату Миколаєва з футболу

З 42-х учасників чемпіонату Миколаєва з футболу тільки два пройшли перше коло без поразок. Один з них - "Інваспорт", впевнено лідирує в аматорській лізі. У десяти матчах лідер втратив всього лише два очки. На питання прес-служби відповів тренер команди Ігор Клигін, передає Depo.Миколаїв.

- На старті ви неодноразово підкреслювали, що у "Інваспорту" завдань немає, головне навчити хлопців правильно грати в футбол.

- Навесні ми плавно переключилися з футзалу на футбол. Від матчу до матчу покращували свою гру, в будь-якій ситуації боролися до кінця, до фінального свистка арбітра. Позитивні зміни в грі і дозволили досягти такого результату.

- Приємно ходити в лідерах?

- Звичайно. Ми підняли свою планку і тепер повинні її утримати.

- 4:3, 4:4, 3:2, 6:4 - це результати матчів з вашою участю. Хай живе атака! Мабуть так їх можна охарактеризувати? Але все ж у сучасному футболі грають від оборони. Що підтвердив і  чемпіонат Європи у Франції, що нещодавно завершився.

- У багатьох матчах змушені були ризикувати, тому що для деяких футболістів шукаємо їх позиції, міняємо місцями, варіюючи склад. Крім того, нашого провідного захисника Сергія Баєва викликали в збірну країни. Звідси і помилки в обороні, але все одно ж пропустили ми менше інших команд.

- Крім Сергія Баєва, хто є лідером в вашому колективі?

- Безумовно, Олександр Чаленко. Травма завадила зіграти йому у всіх матчах. Але коли він виходив на поле, навіть на тайм, наша гра відразу перетворювалася. Деякі хлопці захоплюються індивідуальними діями, намагаються самі забити м'яч. Олександр своєю грою показує, що футбол - колективний вид спорту. Хто заб'є неважливо, головне, щоб команда досягла успіху. Словом вже тільки його присутність на полі мобілізує молодих гравців, змушує їх грати для досягнення спільної мети.

- Які матчі вийшли найважчими?

- В першу чергу з "Міланом". А взагалі не можу сказати, що хоча б одна перемога дісталася нам легко, без боротьби. Візьмемо для прикладу останню гру з "Ракеткою". Нас підвела самовпевненість, адже суперник не відноситься до групи лідерів. Довелося докласти максимум зусиль, щоб додати до свого активу три очки. Або матч з "Феніксом", який внизу турнірної таблиці. Непередбачувана гра, в якій було забито десять м'ячів. Зазначу також зустрічі з "Лісками" і "Сталлю", з якої втратили очки.

- Попереду друге коло...

- Якщо подивитися на наші турнірні показники, то вони вражають. Але досягти цього було дуже непросто. Тому у другому колі розслаблятися нам ніяк не можна. Боротьба за призові місця за участю шести команд, на мій погляд, буде дуже наполегливою і цікавою.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв