ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди

Більше 90% миколаївців їздять на задрипаних маршрутках, але готові пересісти на велосипеди
Depo.Миколаїв
19 лютого 2016 13:32
ФОТО: depo.ua
Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди
Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди

Однією з найбільших проблем Миколаєва є громадський транспорт. Маршрутчики дозволяють собі їздити за кермом п'яними, збивають пішоходів на "зебрі", а сам транспорт розвалюється на очах, повідомляє Depo.Миколаїв.

Сьогодні керівник Центру соціологічних досліджень "Південь" Максим Козачук представив результати опитування задоволеності життям в Миколаєві. Виявилось, що городяни катастрофічно не довіряють судам та лікарям. 

Одним з напрямків дослідження була транспортна система міста. За результатами опитування, 91% миколаївців користується маршрутками, тролейбусами - 50,4%, ходять пішки - 39,2% городян,  на трамваях їздить - 33,9% миколаївців, а на власному авто - 23,8%. 

Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди - фото 1

Люди вкрай не задоволені вартістю проїзду в маршрутках, оснащенням зупинок, пасажиромісткістю та технічним станом автобусів.

Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди - фото 2

Відмітимо, що попри незадоволеність ціною на проїзд, яка за останні півтора року збільшилась вдвічі, миколаївці вже змирилися з сумою в чотири гривні, хоча, на їх думку, було б непогано знизити її до трьох. 

Роздовбані маршрутки спонукають миколаївців пересідати на велосипеди - фото 3

80% миколаївців відчувають потребу у наявності нічних рейсів громадського транспорту в усіх районах міста. В той же час 62,5% миколаївців готові пересісти на велосипеди, але не роблять цього через незручність (21,1%), стан здоров’я (23,5%) та відсутність велодоріжок (19,4%).

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв